11 Haziran
#12091186

GittiGidiyor Para İadesini Yapmadı...

GittiGidiyor'dan yapmış olduğum alışverişi beğenmeyip iade ettim aradan günler geçmesine rağmen param iade edilmedi satıcıyla iletişim kurdum GittiGidiyor la iletişim kurdum ama nafile defalarca arayıp hatırlatmama rağmen bugün yarın derken araya bayram girdi bankalar kapandı derken uzun süre mağdur oldum hala para hesabıma yatırılmadı sürecin bu kadar uzaması sebebiyle memnun kalmadım GittiGidiyor'u tercih etmem artık.

Muhammed Muhammed 460 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

 • GittiGidiyor Temsilcisi3 g

  Değerli kullanıcımız, GittiGidiyor'u tercih ettiğiniz için biz teşekkür ederiz. Saygılarımızla, GittiGidiyor.

 • Muhammed'in Teşekkür Mesajı3 g

  Teşekkür ederim

 • GittiGidiyor Temsilcisi4 g

  Değerli kullanıcımız, Ürün bedeli ödeme yaptığınız karta iade edilmiştir. İade tutar banka süreçleri gereği kredi kartlarına 2-4 gün, banka kartlarına 7 iş günü içerisinde yansımaktadır. İadeniz hakkında bankanızdan detaylı bilgi alabilirsiniz. Saygılarımızla, GittiGidiyor.

 • Muhammed12 Haziran

  Telefonum açık ararsanız ulaşabilirsiniz

 • GittiGidiyor Temsilcisi12 Haziran

  Değerli kullanıcımız, Şikayetinize istinaden sizi aradık ancak ulaşamadık. SC73734386 numaralı işlem iptal edilerek tutar ödeme yaptığınız karta iade edilmiştir. İade tutarının hesabınıza yansıma süresi bankaların uygulamalarına bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Kredi kartı ile yapılan ödemelerde 2-4 gün, banka kartı ile yapılan ödemelerde 7 iş günü sürmektedir. Herhangi bir sorun halinde https://yardim.gittigidiyor.net/s/ linki üzerinden Müşteri Hizmetlerimize ulaşabilirsiniz. Yetkili arkadaşlarımız mesajlarınızı en kısa süre içerisinde yanıtlayacaktır. Saygılarımızla, GittiGidiyor.

Ziyaretçi Yorumları