01 Aralık 2014

GittiGidiyor Para İadesi Yapmıyor.

GittiGidiyor'den 11.10.2014 tarihinde bir ürün satın aldım. Satıcı ile görüşerek arızalı ürünü iade ettim. Site'den satıcı'dan bedel alınmıştır, en kısa sürede kartınıza iade edilecektir 'dendi. 22.10.2014 tarihinde iade edildi diye bilgi verildi. Defalarca mail attım. Sürekli aynı cevabı aldım bankanıza başvurun.

Banka ile görüştüm saatlerce hiçbir şekilde iade olmadığı bilgisine ulaştım. Hala kartıma iade gelmesini bekliyorum 2 ekstre dönemi geçmesine rağmen iadem gerçekleşmedi. En sinir olduğum konu sitenin sürekli bankaya yönlendirmesi. Alışverişi sizin sitenizden yaptım iadede muhatabımın siz olması gerekiyor. Banka kaynaklı gecikmeler sizin banka ile sorununuz değil mi?

Selkan 120 Okunma

Cevaplar

 • GittiGidiyor Temsilcisi09 Aralık 2014

  Değerli kullanıcımız, Karşılaştığınız bu durumdan dolayı sizden özür dileriz. Konu hakkındaki şikayetleriniz ilgili birimimize iletilmiştir. Kullanıcılarımızın görüşleri, aylık geri bildirim raporlarımızın bir parçası olarak değerlendirilmekte ve yönetim ekibimiz ile paylaşılmaktadır. Saygılarımızla, GittiGidiyor.

 • Selkan04 Aralık 2014

  Şimdi sizden ricam bana en az 10 kez bankanız ile görüşün diye cevap veren çalışanınızın nasıl bir çalışma sonucu sürekli aynı bilgiyi verdiği. Benim bunca zaman kaybımın hesabının kimin vereceği. Defalarca o bankanız ile görüşün dediğiniz bankanın mensubu olduğumu söylememe rağmen ciddiye almayıp bugun yapılan araştırmanın neden yapılmadığı. Ve son olarak benim 1,5aydan fazladır yaşadığım gecikme ve bu sorun yüzünden iptal ettiğim üyeliğim ile ilgili nasıl bir aksiyon alacağınızın cevabını rica ediyorum. Konu 62 TL değil konu konuşacak muhattap bulamamak aynı cevaplarla kapı duvar bir sistem ile karşılaşmak ve günlerce süren sinir bozukluğu.

 • GittiGidiyor Temsilcisi04 Aralık 2014

  Değerli kullanıcımız, Yaşanan gecikme için özür dileriz. Banka ile iletişime geçilmiş ve iadenizin bugün yapılması sağlanmıştır. 2-4 gün içerisinde iadeniz kartınıza yansıyacaktır. Bu süre içerisinde iadeniz kartınıza yansımaz ise, iadeniz hakkında bankanızdan bilgi almanızı rica ederiz. Saygılarımızla, GittiGidiyor.

 • Selkan04 Aralık 2014

  berbat bir müşteri ilişkileri yöneticiliği. aşırı güvensiz bir firma ve sıfır müşteri memnuniyeti.

 • Selkan04 Aralık 2014

  Teşekkür edemiycem çok özür dilerim. 20 gün boyunca sizinle mailleştik. Her mailimde banka ile görüşün akibet sorun dememe rağmen sürekli beni bankanıza başvurun diye yönlendirdiniz. Sizin müşteri temsilciliği anlayışınız maktu cevapları kopyala yapıştırdan ibaret. Benim nezdimde Gittigidiyor aşırı güvenilmez basit yüzeysel bir firmadır bu saatten sonra.

 • GittiGidiyor Temsilcisi04 Aralık 2014

  Değerli kullanıcımız, Şikayetiniz üzerine konu hakkında çalışmakta olduğumuz Yapı ve Kredi Bankası ile iletişime geçilmiş ve bilgi talep edilmiştir. Bankadan gelecek bilgi doğrultusunda, en kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır. Saygılarımızla, GittiGidiyor.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön