10 Ağustos
#12410596

GittiGidiyor Para İadesi Yapılmadı

SC77002328 kodlu satın almış olduğum ürünü geri iade etmek istedim satıcıya kargolayıp iadesini yolladım satıcıya iade sürecini başlattım kullanmamış olduğum ürünün iadesi yok mudur? Göndereli 4 gün oldu hala bir şey yok lütfen sizin gibi bir firmanın adını kullanarak satış yapan bu satıcılar kullanıcıyı mağdur etmekten başka hizmeti yoktur. Ben hakkım olan iademi istiyorum.

Turan Turan 1.474 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • GittiGidiyor Temsilcisi15 Ağustos

    Değerli Kullanıcımız, Görüşleriniz bizim için çok değerli. Zamanınızı ayırıp kullanıcılarımıza daha kaliteli bir hizmet sunabilmemiz için görüş ve önerilerinizi ilettiğiniz için teşekkür ederiz. İlettiğiniz bilgiler doğrultusunda satıcının üyeliği ve işlemleri inceleme altına alınmıştır gerekli aksiyon en kısa süre içerisinde alınacaktır. Üye girişi yaptıktan sonra https://yardim.gittigidiyor.net/s/ bağlantısı üzerinde bulunan Canlı Yardım, Bizi Arayın veya Bize Yazın destek alanlarından da bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla, GittiGidiyor.

  • Turan13 Ağustos

    En son şikayetçi olduğum firma nedense bugün bana mesaj atıyor hala iademi sorguluyor koşulsuz şartsız 14 gün içinde iade hakki varken tüketicinin böyle sorumsuz insanlar yüzüne huzuru kaçıyor satmadığı ürünün parasını aldılar. Bana indirim kuponu verdiniz ama o insanlar satmadığı ürünün parasını almış oldu gerekenin yapılmasını istiyorum. Başka insanlar zarar gôrmesin.

  • GittiGidiyor Temsilcisi10 Ağustos

    Kullanıcımıza Şikayetvar.com'a tanımladığı e-posta adresi üzerinden ulaşılarak bilgi verilmiştir. Her türlü talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz. https://yardim.gittigidiyor.net/s/ Saygılarımızla, GittiGidiyor.

Ziyaretçi Yorumları