07 Aralık 2013

GittiGidiyor Para İademi Yapılmadı!

26.10.2013 tarihinde GittiGidiyor'dan 94857372 no'lu ürünü aldım ancak 7 gün geçmesine rağmen ürün kargoya verilmedi. Gecikmesi nedeniyle işlemi iptal ettim ürün bedelinin tarafıma iade edildiği belirtildi ancak banka ile görüştüğümde ödeme iadesinin söz konusu olmadığı söylendi. Firmanın destek hattından yardım almaya çalıştım hiçbir sonuç alamadım. Biran önce sorunun giderilmesini ve para iademin yapılmasını istiyorum.

Fatime 67 Okunma

Cevaplar

  • GittiGidiyor Temsilcisi09 Aralık 2013

    Değerli kullanıcımız, İlgili ürün iadesinde teknik bir hata oluştuğu gözükmektedir. Geciken iadeden dolayı firmamız adına özür dileriz. İlgili ürün 09.12.2013 tarihinde iptal edilmiş ve ürün bedeli 449.00 TL kartınıza iade edilmiştir. Ödemenizi taksitli olarak yaptığınızdan, iadeniz her ay kartınıza, taksit tutarları kadar artı bakiye olarak yansıyacaktır. Yapılan iadenin kredi kartınıza her ay taksitli olarak yansıması, tamamen bankaların süreç ve uygulamalarıyla ilgilidir. Taksitli işlemlerin iadelerinde, tutarın tamamı GittiGidiyor tarafından kredi kartınızın ait olduğu bankaya tek seferde ödenir. Bu aşamadan sonra banka, bu tutarı kredi kartınıza her ay taksit tutarı kadar yatırır. İade işlemi 2-4 gün içerisinde kartınıza yansıyacaktır. Ayrıca, gelecek olan ekstrenizde (hesap özeti) iade işlemini görebileceksiniz. İadenin kartınıza geç yansıması halinde, iadeniz hakkında bankanızdan detaylı bilgi alabilirsiniz. Saygılarımızla, GittiGidiyor.

  • GittiGidiyor Temsilcisi09 Aralık 2013

    Değerli kullanıcımız, İlgili iade hakkında banka ile iletişime geçilmiş olup, bankadan alınacak yanıt doğrultusunda tarafınıza bilgi verilecektir. Saygılarımızla, GittiGidiyor.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön