10 Şubat
Yorum Yap
#11568340

GittiGidiyor Para İadem Dönmedi!

Bir ürün almak istedim parayı anında çekiliyor 3 gün sonra gelmedi diye arıyorum alışveriş tamamlanmamış tamamlamadıysa parayı ne diye çektiniz paranız iade edilecek 5 iş günü içinde deniyor 1 haftadır para yatmadı. Parayı çekerken jet hızıyla alıyorsunuz iade ye gelince bekletiyorsunuz bu GittiGidiyor'dan son alışverişim asla bir daha sayfaya bakmayı dahi düşünmüyorum. Kaç kere aradım gün içinde dönülecek diyorsunuz atlatıyorsunuz. İlgi alaka yok.

Murat Murat 314 Okunma Yorum Yap

Cevaplar

  • GittiGidiyor Temsilcisi2 g

    Değerli kullanıcımız, Şikayetvar.com üzerinden iletmiş olduğunuz iletişim bilgilerinizle GittiGidiyor kullanıcı adınıza ulaşılamamıştır. İşleminizi inceleyebilmemiz için alışverişi gerçekleştirdiğiniz kullanıcı adınızı, e-posta adresinizi ve ilgili ürün numarasını iletmenizi rica ederiz. Üye girişi yaptıktan sonra http://yardim.gittigidiyor.com/musteri-hizmetleri bağlantısı üzerinden uygun kategori seçiminin ardından Canlı Yardım, Bizi Arayın veya Bize Yazın destek alanlarından da bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla, GittiGidiyor.

  • Murat11 Şubat

    Şikayetim çözülmedi parayı alırken anında çekiyosunuz geri iade ederken bekletiyorsunuz kaç gündür bekliyorum nasıl oluyor da sipariş oluşmamış oluyor ben anlayamıyorumya ben bakır 3 lü şahan setini seçiyorum kart bilgilerini giriyorum kartımdan anında 64 TL gidiyor 4 gün sonra arıyorum siparişiniz oluşmamış var mı böyle saçmalık ya.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler