15 Mayıs
#11974465

GittiGidiyor Para Çekildi Sipariş Oluşmadı!

GittiGidiyor' dan dün saat 18:00' da 29.90 TL'ye Sinbo blender aldım ilgili sipariş için GarantiPay ödeme ile kartımdan para çekildi ama sipariş gözükmüyor.


İlk defa böyle bir şey görmekteyim. Garanti ödeme numarası referans numarası vs. Hepsi var konu hakkında acil çözüm bekliyorum açıkçası bugüne kadar 100' lerce alışveriş yaptım ve bu olay karşısında şok oldum acil çözüm bekliyorum. So--50 üyelik adım. 5325---6006 'dan detay ve çözüm bekliyorum.

Soner Soner 400 Okunma 1
Yorum Yap

Cevaplar

 • Soner'in Teşekkür Mesajı3 g

  İlgili sorunum cozuldi çok sağ olun

 • GittiGidiyor Temsilcisi15 Mayıs

  Değerli kullanıcımız, İlettiğiniz konu hakkında incelemeler tamamlanmış ve size kayıtlı telefonunuzdan bilgilendirme yapılmıştır. Üye girişi yaptıktan sonra http://yardim.gittigidiyor.com/musteri-hizmetleri bağlantısı üzerinden uygun kategori seçiminin ardından Canlı Yardım, Bizi Arayın veya Bize Yazın destek alanlarından da bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla, GittiGidiyor.

 • Soner15 Mayıs

  Eee benim kabahatim ne o fiyattan ürünüm gitti sonuçta bu çözüm mu simdi

 • GittiGidiyor Temsilcisi15 Mayıs

  Değerli kullanıcımız, Yapılan incelemede, ödeme işleminiz sırasında anlık bir aksaklık sebebiyle işleminizin oluşmadığı görülmektedir. İşleminiz oluşmadığı için ürün bedeli otomatik olarak ödeme yapılan karta iade edilmiştir. Ürün bedeli 2-4 gün içerisinde bankanız tarafından kartınıza yansıtılacaktır. Üye girişi yaptıktan sonra http://yardim.gittigidiyor.com/musteri-hizmetleri bağlantısı üzerinden size uygun kategori seçiminin ardından Canlı Yardım, Bizi Arayın veya Bize Yazın destek alanlarından da bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla, GittiGidiyor.

Ziyaretçi Yorumları