GittiGidiyor Para Aktarımı Yapmıyor

Elçin Elçin27 Mayıs 20:37

GittiGidiyor üzerinde bulunan Ulgen_Kepit mağazamdan satış yapmaya başladım. Mayıs 11'de sattığım ürünü alıcının sorumsuzluğundan onay vermediği için siteden otomatik onayı bekledim. Site satışı 21 Mayıs günü onayladı bayram tatili vs... Derken para gelmeyince müşteri hizmetleri ile görüşme yaptığımda ilk günü paranın hesabıma yatacağını bildirdi. Bugün kontrol ettiğimde sitede para hesabınıza aktarılıp işlem tamamlanmıştır yazıyordu ama hesabıma para geçmemiş olduğunu gördüm.

Tekrar iletişim kurdum ve bana 6 Haziran'da paranın hesabıma geçeceğini söylediler. Bunu hiçbir şekilde kabul etmiyorum. Hiçbir yasallığı olduğunu da sanmıyorum bu açıkça para işletmektir. Başvurmam gereken başka neresi varsa yasal olarak işlem yapacağım. Zaten abartı komisyon oranlarından şikayetçiydik bir de ürünü satıyoruz alıcı parasını veriyor bir ay para bekliyoruz. Akıl mantık işi değil.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

GittiGidiyor Logo GittiGidiyor 31 Mayıs 18:52

Kullanıcımıza Şikayetvar.com'a tanımladığı e-posta adresi üzerinden ulaşılarak bilgi verilmiştir. Her türlü talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz. https://yardim.gittigidiyor.net/s/ Saygılarımızla, GittiGidiyor.

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler