27 Aralık 2013

GittiGidiyor Para Aktarıldı Ama Ürün Ortada Yok!

MÖncelikle belirtmek isterim ki siteyi severek takip eden ve yer yer alışveriş yapan bir müşterisiydim. Ancak son alışverişimden sonra problemim çözülse dahi tekrar kullanacağımı düşünmüyorum. Yaşadığım problemi kısaca özetlemem gerekirse; g** satıcısından aldığım RoskSmith PC+Real Tone kablo oyunundan elime sadece kablo ulaşmış olup 3 hafta oyunu bekledikten ve Gittigidiyor'unda bilgisi olmasına rağmen para transferinin gerçekleşmesi ve ürünün halen elime ulaşmamış olması sonucunda mağdur durumda olmama sebebiyet verilmiştir.


Bu süre zarfında satıcıyla her mesajlaşmamda oyunun tarafıma yollanacağı ile ilgili bahaneler üretilmiştir.

Ali 74 Okunma

Cevaplar

 • GittiGidiyor Temsilcisi09 Ocak 2014

  Değerli kullanıcımız, Bilgi verdiğiniz için teşekkür ederiz. Sormuş olduğunuz ürün detayı için ürün satıcısına ulaşabilir ve sipariş verebilirsiniz. Ayrıca Bana Özel sayfanızdan ürünü onaylayabilir, puan ve yorum hakkınızı kullanabilirsiniz. Saygılarımızla, GittiGidiyor.

 • Ali09 Ocak 2014

  Ürün dün elime ulaştı. Test etme olanağım olmadı henüz ancak gitarın perdeleri için numaralandırmamızı sağlayacak stickerların olmadığını gördüm. Açıkçası benim aldığım sürümde mi yok, yoksa ayrıca mı almamız gereken bir ek bilmiyorum. Satıcı bu konuda bilgi dönebilirse en azından tekrar ayrı bir ürün ise bunun siparişini ayrıca verebilirim. İlgi ve alakanız için teşekkür ederim ben. Prosesi sonlandırabilirsiniz.

 • GittiGidiyor Temsilcisi09 Ocak 2014

  Değerli kullanıcımız, İlgili ürünün son durumu hakkında bilgi vermenizi rica ederiz. Saygılarımızla, GittiGidiyor.

 • GittiGidiyor Temsilcisi02 Ocak 2014

  Değerli kullanıcımıza telefon ile ulaşılarak bilgi verilmiştir. Saygılarımızla, GittiGidiyor.

 • GittiGidiyor Temsilcisi31 Aralık 2013

  Değerli kullanıcımız, Konuyla ilgili olarak satıcıyla iletişime geçilecek ve tarafınıza en kısa sürede tekrar geri dönüş yapılacaktır. Saygılarımızla, GittiGidiyor.

 • Ali30 Aralık 2013

  Anlıyorum ancak satıcıdan halen bir geri dönüş yok. Sürecin biranönce netliğie ulaşmasıyla ilgili herhangi bir yaptırımınız olacak mıdır? Saygılarımla.

 • GittiGidiyor Temsilcisi30 Aralık 2013

  Değerli kullanıcımız, Verdiğiniz bilgi doğrultusunda işlem onay aşamasına alınmış ve ürüne ait otomatik onay işlemi durdurulmuştur. Yaşanan gecikme nedeniyle özür dileriz. Ürünü teslim aldığınızda Bana Özel/Durum sayfanızdan ürüne onay verebilirsiniz. Eğer ürünü istemezseniz, tekrar iade ilemini başlatabilir ve İade Merkezi üzerinden yetkili arkadaşlarımıza bilgi verebilirsiniz. Saygılarımızla, GittiGidiyor.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön