27 Ocak 2014 #2257034

GittiGidiyor Orjinal Ürünü Replika Diye İptal Ediyor

Orjinal Diesel marka ürünü replika/sahte diyerek iptal ediyor.Profil yüzdesi 100% alıcı ile hiçbir sorun yaşamadığım ve ürünü 1 seneyi aşkın bir süredir aralıklarla listeledeğim halde replika diye ürünü kaldırmaları uygun değildir. Orjinal olup olmadığını neye göre karar veriyorlar anlamış değilim.

Muhammed 142 Okunma

Cevaplar

 • GittiGidiyor Temsilcisi31 Ocak 2014

  Değerli kullanıcımız, Listeleme ve komisyon ücretleri de dikkate alındığında, belirlediğiniz ürün fiyatı, piyasa fiyatının çok altında kalmaktadır. Bu sebeple satışınız sonlandırılmış ve sizden ürün orijinalliğini kanıtlamanız talep edilmiştir. Bu aşamada ürüne ait belge elinizde bulunuyorsa [email protected] adresine iletmenizi rica ediyoruz. Aksi takdirde ilgili ürünün yeniden listelenemeceyeceğini belirtek isteriz. Bu konuda farklı bir uygulamada bulunmamız mümkün değildir. Saygılarımızla, GittiGidiyor.

 • Muhammed31 Ocak 2014

  Firma adil bir uygulama yapmıyor.Israrla mantıklı bir cevap istediğim halde mantıklı bir yanıt alamadım.En son mesajlarında sadece ''sizi anlıyoruz'' denildi.Gittigidiyor'a yakışmadı.

 • Muhammed27 Ocak 2014

  Her ürünün faturası saklama gibi bir zorunluluğum yok.gittigidiyor neye göre replika olduğuna karar veriyor anlamıyorum açıklama da yapmıyor.Satışa çıkarmış olduğum ürünü alıcı satın aldıktan sonra ürün eline geçtiğinde sahte olmadığını anlayabilecek kalitede bir ürün satıyorum ama emin olmak için mağazaya vs götürüp kontrol ettirebilir.ben ürünüme güveniyorum.mağazadan alınmış bir ürün kullanmıyorum satıyorum.2003 den bu yana üyesi olduğum gittigidiyordan soğudum.Açıklayıcı mantıklı bir cevapları da yok otomatik mesaj yazıyorlar.Ayrıca Ebay üyeliğimde var şimdiye kadar hiç sorun yaşamadım.Gittigidiyor bu tutumu sayesinde diğer rakibi olduğu sitelere üye olmam için resmen çabalıyor anlam veremiyorum.

 • GittiGidiyor Temsilcisi27 Ocak 2014

  Değerli kullanıcımız, Kategoriler gün içerisinde sık sık incelenmekte ve yasal yükümlülüklerimiz gereğince sahte/replika olduğunu düşündüğümüz yüzlerce ürün tarafımızdan sonlandırılmaktadır. Bu doğrultuda sizden ürün orijinalliğini kanıtlamanız talep edilmiştir. Elinizde ürüne ait herhangi bir belge mevcut değil ise ilgili ürünün yeniden listelenemeyeceğini belirtmek isteriz. Saygılarımızla, GittiGidiyor.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön