27 Aralık 2013

GittiGidiyor Orijinal Olmayan Ürün Satıyor!

120 TL ye satın aldığım ürün 1 ayda daha bugün elime ulaştı fakat ürün resimde görüldüğünden çok farklı bir ürün hem küçük hem kalitesiz gitti gidiyor vasıtası ile aldığım T***kullanıcı adı ile O***T****isimli kişi ile irtibata geçtim mesaj yazdım hiçbir şekilde tarafıma dönüş yok daha önceden ürün gecikmesi ile tarafıma dönüş yapılıyordu ve şuan iadesini istiyorum diyorum tarafıma dönüş yok ve iletişim bilgisinde verilmiş olan telefon numarası kullanılmamaktadır diyor.

Ben bu ürünün iadesini istiyorum. GittiGidiyor kullanıcı ile irtibata geçip te iade işlemini gerçekleştirin diyor ama böyle bir şey mümkün değil.

Merve 97 Okunma

Cevaplar

  • GittiGidiyor Temsilcisi30 Aralık 2013

    Değerli kullanıcımız, İlgili ürünü iade ettiğinizi görmekteyiz. 02/01/2014 tarihine kadar satıcı ürünü teslim alacak ve iade ürünü onaylayacaktır. Satıcı, ilgili tarihe kadar teslim aldığı ürüne Bana Özel sayfasından onay vermez ise, GittiGidiyor tarafından satıcıya hatırlatma mesajı gönderilir ve 24 saat saatlik süreç başlatılır. Son 24 saatlik sürecin sonunda da satıcıdan bilgi alınamazsa veya teslim onayı verilmezse, iadeniz otomatik olarak yapılacaktır. Saygılarımızla, GittiGidiyor.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön