16 Eylül 2014

GittiGidiyor Olumsuz Puan Verdim Diye Sürekli Rahatsız Ediyor

GittiGidiyor aracılığı ile aldığım ürünün ilanda belirtilen özellikleri eksik olduğu gerekçesi ile olumsuz puan vermiştim. Sonrasında satıcı tarafından sürekli telefon ve e-posta tacizine uğradım ve puanımı değiştirmem konusunda baskı yapıldı. GittiGidiyor yetkililerine durumu bildirdim ancak satıcıya herhangi bir uyarıda bulunmadıkları gibi tacizkar mesajlarına izin verdiler. İlandaki ürün özellikleri değişmedi. Parasını aktardığım bir ürün konusunda niye hala rahatsız edildiğimi anlayamıyorum.

Gökhan 227 Okunma

Cevaplar

 • GittiGidiyor Temsilcisi23 Eylül 2014

  Değerli kullanıcımız, Öncelikle yaşadığınız olumsuz alışveriş deneyiminden dolayı firmamız adına sizden özür dileriz. Şikayetiniz doğrultusunda satıcıya gerekli uyarı yapılmış ve satıcı hakkındaki şikayetiniz not edilmiştir. GittiGidiyor'da gerçekleşen alım-satım işlemleri, rutin kontroller ile birlikte hassasiyetle incelenmektedir. Aynı nedenlerle şikayet alan kullanıcıların üyelikleri tespit edilerek, gereken müdahaleler yapılmaktadır. Bu konuda, endişe duymamanızı rica ederiz. Saygılarımızla, GittiGidiyor.

 • Gökhan22 Eylül 2014

  Son 5 gündür satıcı tarafından aranmadım. Mesaj engelleme servisini devreye aldım. Satıcıya bir yaptırım uygulanmadı.

 • Gökhan18 Eylül 2014

  Ürün numarası 124756198 dir. Diğer bilgiler gittigidiyor yardım/destek kısmına bildirilmiştir. Mesajın silinmesini isteyen bilgiler kontrolünüzden geçtikten sonra mesaj merkeziniz tarafından bana iletilmektedir. 16 Eylül'de de 2 kez telefonla taciz edildim.

 • GittiGidiyor Temsilcisi17 Eylül 2014

  Değerli kullanıcımız, Şikayetinizi inceleyebilmemiz için sorun yaşadığınız kullanıcı adını, GittiGidiyor'a tanımlı e-posta adresinizi ve ilgili ürün numarasını iletmenizi rica ederiz. Saygılarımızla, GittiGidiyor.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön