22 Haziran 2016
Yorum Yap
#5783260

GittiGidiyor Ödeme Onayı Problemi

21.06.2016 tarihinde GittiGidiyor internet sitesinden 1004 lira tutarında alışveriş yaptım. Ödemeyi kendi kredi kartım ile yaptım. Ancak sitenin risk ekibi tarafından yapılması gereken ödeme onayı bir türlü yapılmadı. Üzerinden bir gün geçti, saatlerdir halen bekliyorum. Yardım, destek ve müşteri hizmetlerine defalarca mesaj attım, cevap veren yok.


Bu sitenin beni mağdur etmeye ne hakkı var? 3D secure kullanılsaydı, mağdur olmazdım. Siteden cevap yok. Mağdurum ve sesimi duyan yok, mesajlarıma cevap veren yok, tamamen sorumsuzluk! Acilen bir yetkili çıkıp, bana cevap versin, ya da sorunumu çözsün. Ne bir çağrı merkezi var, ne de müşteri hizmetleri cevap veriyor, böyle bir şey olamaz. Acilen mağduriyetimi giderin.

Erhan 138 Okunma

Cevaplar

  • GittiGidiyor Temsilcisi30 Haziran 2016

    Değerli kullanıcımız, Yapılan incelemede, 01319514 numaralı fiş üzerinden tarafınıza bilgi verildiği görülmektedir. İşleminizi yalnızca ilgili fiş üzerinden takip etmenizi rica ederiz. Böylece yetkili arkadaşlarımız en kısa süre içerisinde gerekli inceleme ve işlemleri yapacaktır. Saygılarımızla, GittiGidiyor.

Ziyaretçi Yorumları