07 Şubat 2014
Yorum Yap
#2281043

GittiGidiyor Ödeme İptali Yapılmasına Rağmen Para Yatırılmadı

21 Ocakta sipariş ettiğim ürün elime geçmediği için iptal işlemi başlattım. Satıcı ürün iptalini onaylamasından 1 hafta geçmesine rağmen kartınıza para 2-4 gün içinde yatırılacaktır dendi. Ancak 1 haftadır hiç bir hareket olmadı bankayla görüştüm böyle bir sorunda genel müdürlüğe dilekçe yazmamı söylediler. Bu gün itibariyle dilekçemi gönderdim.


Özellikle banka taraflı olarak GittiGidiyor hakkında inceleme talep ettiğimi bildirdim. Cuma günü yani yarında avukatım aracılığıyla tüm yasal haklarıma başvuracağım.

Umut 109 Okunma

Cevaplar

  • Umut07 Şubat 2014

    Son bir bilgi daha veriyim gittigidiyor dan sorun yaşayan arkadaşlara gittigidiyor'un yardım veya destek hattından medet ummayın oradan 3 senede anca bilgi alırsınız en iyisi ŞİKAYETVAR.COM'a yazın anında sorununuzla ilgileniyorlar onların sisteminde çok uğraşırsınız 1 hafta da gönderemedikleri parayı şikayetvar'a yazdıktan 1 gün sonra hesabıma geçti. Ama ben bu işin arkasını bırakmayacağım avukatım aracılığıyla tüm tazminat haklarımı kullanacağım.

  • GittiGidiyor Temsilcisi07 Şubat 2014

    Değerli kullanıcımız, İlgili ürün iadesinin teknik bir sorundan dolayı gerçekleşmediği görülmüştür. İadeniz 07.02.2014 tarihinde yapılmış olup, 2-4 gün içerisinde kartınıza yansıyacaktır. Yaşanan gecikmeden dolayı firmamız adına özür dileriz. Saygılarımızla, GittiGidiyor.

Ziyaretçi Yorumları