07 Temmuz 2015

GittiGidiyor Ocak Altı Çekmeceli Dolap Yanlış Geldi

Sitede ocak altı çekmeceli dolabın ölçüleri;


en: 66 cm


boy: 80 cm


derinlik: 60 cm olarak belirtilmişti.


Elime geçen dolabın ölçüleri;


en:60 cm


boy: 80 cm


derinlik: 49 cm


satıcı ürünü sipariş ettiğimde;


"efendim almış olduğunuz ürünün resimdeki modeli eski
model.


Şuan beyaz kordoba renkleri var. İsterseniz bu 2 renkten birini
gönderelim. "


şeklinde mesaj yolladı.


Kendisine kordoba istediğimi ama ölçülerinin aynı olup
olmadığını sorduğum 2 mesaj yolladım.


Cevap gelmediği için tekrar mesajla sorumu tekrarladım.
Cevap gelmedi.


GittiGidiyor sitesine bunu yazdım. Ama size de yazmak istedim. Aynı fiyatı daha küçük bir dolap için ödemiş oldum.

Berrak 431 Okunma

Cevaplar

 • GittiGidiyor Temsilcisi14 Ağustos 2015

  Değerli kullanıcımız, Satıcı hakkında iletmiş olduğunuz geri bildirim not olarak alınmıştır. Bu yönde bir değerlendirme yapılacaktır. Herhangi bir sorun halinde http://yardim.gittigidiyor.com/musteri-hizmetleri linki üzerinden Müşteri Hizmetlerimize ulaşabilirsiniz. Yetkili arkadaşlarımız mesajlarınızı en kısa süre içerisinde yanıtlayacaktır. Saygılarımızla, GittiGidiyor.

 • Berrak14 Temmuz 2015

  Benim GittiGidiyor ile ilgili bir şikayetim yok. Şikayetim dolabı satan "hasbaba11" rumuzlu satıcıyla ilgili. Satıcı dolabı göndermeden 2 mesaj yolladım, ölçüleri sordum cevap vermedi. Dolap gelince ambalajı açtım ve küçük olduğunu gördüm. Ambalajı yenileyemeyeceğim için geri iade edemedim. Sorunum satıcıyla. Bilgilerinize.

 • GittiGidiyor Temsilcisi13 Temmuz 2015

  Değerli kullanıcımız, Yapılan incelemede, 00541590 numaralı fiş üzerinden tarafınıza bilgi verildiği görülmektedir. İşleminizi yalnıza ilgili fiş üzerinden takip etmenizi rica ederiz. Böylece gerekli inceleme ve işlemler yetkili arkadaşlarımız tarafından en kısa süre içerisinde yapılacaktır. Saygılarımızla, GittiGidiyor.

 • Berrak07 Temmuz 2015

  GittiGidiyor sitesinden hep alışveriş yapıyorum, ilk defa bu satıcı tarafından kandırıldığımı hissettim. satıcının sitede belirttiği ocak altı çekmeceli dolabın ölçüleri; en: 66 cm boy: 80 cm derinlik: 60 cm olarak belirtilmişti. Elime geçen dolabın ölçüleri; en:60 cm boy: 80 cm derinlik: 49 cm satıcı ürünü sipariş ettiğimde; "efendim almış olduğunuz ürünün resimdeki modeli eski model. Şuan beyaz kordoba renkleri var. İsterseniz bu 2 renkten birini gönderelim. " şeklinde mesaj yolladı. Kendisine kordoba istediğimi ama ölçülerinin aynı olup olmadığını sorduğum 2 mesaj yolladım. Cevap gelmediği için tekrar üçüncü mesajla sorumu tekrarladım. Cevap gelmedi.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön