4 g
Yorum Yap
#11714414

GittiGidiyor Nose Up Marka Patent İhlali!

Noseup.com.tr satış sitesi olarak defalarca uyarmamıza rağmen halen sayfalarında orijinal olamayan ürün satışı yaparak müşterilerimize sahte ürün gönderilmesine yol açmakta ve bu hatalarını gidermemektedirler. Marka patent hakları tarafımıza ait olan ürünle ilgili müşterilerimizden sürekli mağduriyet duymaktayız.
Buradan ürün alan kişiler mağdur edilip ürünümüzle ilgili olumsuz görüşlerini belirtmektedirler.

Müjgan Müjgan 271 Okunma Yorum Yap

Cevaplar

  • Müjgan3 g

    İlgili belgeleri nereye göndermem gerektiği hakkında hiçbir bilgi mailde mevcut değil. Daha evvel sitenizle iletişime geçtiğimde her açık olan nose up içerikli ürünle alakalı tek tek şikayet kaydı açmamı istemiştiniz o zaman sitenizde 300 den fazla açık ürün vardı Bu yasal olarak son uyarımdır. Akabinde marka patent davası açacağım. Bana gelen mailde yazan tek şey de bu nereden ulaşacağımı yine belirtmemişsiniz. İlgili ürünün patentiyle ilgili belgeleri tarafımıza iletmeniz halinde tarafımızdan gerekli kontrol sağlanacaktır. Saygılarımızla, GittiGidiyor Şikayet Yönetimi.

  • GittiGidiyor Temsilcisi3 g

    Kullanıcımıza Şikayetvar.com'a tanımladığı e-posta adresi üzerinden ulaşılarak bilgi verilmiştir. Her türlü talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz. yardim.gittigidiyor.com/musteri-hizmetleri Saygılarımızla, GittiGidiyor.

Ziyaretçi Yorumları