25 Mayıs
Yorum Yap
#10483700

GittiGidiyor Müşteri Hizmetleri Mesajlara Cevap Vermiyor

GittiGidiyor'dan malzeme aldım müşteri hizmetleri mesajlara cevap vermiyor, yaklaşık 1.5 haftadır bekletiyorlar aldığım üründe hızlı gönderi denilmesine rağmen 4 gün boyunca kargom çıkmadı, bende ücret iadesi istedim ne para geldi ne mesaj geldi bir daha kesinlikle GittiGidiyor'dan ürün almam.

Ahmet 517 Okunma

Cevaplar

 • Ahmet'in Teşekkür Mesajı30 Mayıs

  Teşekkür ederim

 • Ahmet30 Mayıs

  Keşke buralara kadar yazmadan isim hemen çözülmüş olsaydı yinede teşekkür ederim

 • GittiGidiyor Temsilcisi29 Mayıs

  Değerli kullanıcımız, İşleminizi iptal ederek ürün bedelini ödeme yapılan karta iade ettik. İade tutarının hesabınıza yansıma süresi bankaların uygulamalarına bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Ödemenizi kredi kartı kullanarak gerçekleştirdiğiniz için ürün bedeli bankanız tarafından 2-4 günlük süreç içerisinde kartınıza yansıtılacaktır. Süreçler hakkında bankanızla görüşerek detaylı bilgi talep edebilirsiniz. Üye girişi yaptıktan sonra http://yardim.gittigidiyor.com/musteri-hizmetleri bağlantısı üzerinden size uygun kategori seçiminin ardından Canlı Yardım, Bizi Arayın veya Bize Yazın destek alanlarından da bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla, GittiGidiyor.

 • Ahmet28 Mayıs

  Bu nasıl bir hizmet bu nasıl bir site resmen paramı gasp ettiniz 2 aymı bekletceksiniz N11 sitesinden daha önce iade etmem gereken bir üründe 1 günde teslim ettiler siz mesajlara bile cevap vermiyorsunuz

 • Ahmet28 Mayıs

  Zaten bunu defalarca denedim satıcıya para gönderimi durduruldu yazıyor mesaj yaz kısmındanda satıcıya mesaj gönderiliyor Satıcıya iade onay hatırlatması yapılmıştır. (Satış Kodu: SC53989885)

 • GittiGidiyor Temsilcisi28 Mayıs

  Değerli kullanıcımız, Yapılan incelemede, işleminizin Çözüm Merkezi Ekibimiz tarafından incelendiği görülmektedir. İşlemlerinizin hızlandırılması için gerekli bilgiler paylaşılmıştır. İşleminizi Çözüm Merkezi üzerinden takip etmenizi ve Yardım Al butonu üzerinden Çözüm Merkezi Ekibimizi görüşmeye dahil etmenizi rica ederiz. Bana Özel/Durum sayfanızda bulunan İade Detayı butonuna tıkladıktan sonra karşınıza çıkan sayfadaki Çözüm Merkezi butonunu kullanarak Çözüm Merkezi sayfamıza ulaşabilirsiniz. Üye girişi yaptıktan sonra http://yardim.gittigidiyor.com/musteri-hizmetleri bağlantısı üzerinden size uygun kategori seçiminin ardından Canlı Yardım, Bizi Arayın veya Bize Yazın destek alanlarından da bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla, GittiGidiyor.

Ziyaretçi Yorumları