10 Nisan 2017 #8239684

GittiGidiyor Mağduriyete Göz Yumuyor

Http://urun. Gittigidiyor.com/bebek-anne/hand-spinner-stres-carki-finger-fidget-metal-rulmanli-denge-cark-anti-stress-rulman-pro-274283510
Gittigidiyor'da yukarıdaki adreste bulunan ürünün görseli tarafımıza ait olup tescilli markamızdır. Bunu "u***k" mağazasına bildirmemize rağmen kaldırmamıştır. Üstelik aynı durum N***'da da mevcut iken N*** hemen aksiyon almıştır. Ancak bu durumda ısrar eden "u****" mağazası kadar umursamayan Gittigidiyor'dan şikayetçiyim.

Kurtuluş 310 Okunma

Cevaplar

  • Kurtuluş11 Nisan 2017

    Şimdi tarafıma gelen cevap aşağıdadır, takdir sizin buyurun ben daha ne yapmalıyım! "Rapor ET" Seçeneği üzerinden, kural ihlali yaptığını tespit ettiğiniz kullanıcıları ve site kurallarına aykırı olan ürünleri bildiriniz. Alışverişinizle ilgili konuları lütfen Destek Hattı'na uygun kategori üzerinden iletiniz. Destek Hattı ekibi tüm sorularınızı en kısa sürede yanıtlayacaktır.

  • Kurtuluş11 Nisan 2017

    Uzun zaman oldu bu süreç başlayalı ve ben en son çare olarak buraya yazdım. Lütfen süreci hızlandıralım. Marka değerimi düşürüyor bu mağaza!

  • GittiGidiyor Temsilcisi11 Nisan 2017

    Değerli kullanıcımız, Kural ihlali yapan kullanıcıları ve site kurallarına aykırı olan ürünleri, her ürün sayfasında yer alan "Rapor Et" linkini kullanarak iletebilirsiniz. İlettiğiniz bilgiler GittiGidiyor yetkilileri tarafından detaylı bir şekilde incelenecektir. Kural ihlallerine zamanında müdahale edilebilmesi ve ihlal yapan kullanıcıların tespit edilebilmesi için, şikayetlerinizi sadece Rapor Et bölümünden iletmenizi rica ederiz. GittiGidiyor'un keyifli ve güvenli platformunun devamı için kural ihlalleriyle ilgili çok sayıda aksiyon alıyoruz. Ancak, yapılan işlemlerle ilgili zaman kısıtlaması nedeniyle kullanıcılarımıza bilgi veremiyoruz. Gelişmeleri sitemizden takip edebilirsiniz. Herhangi bir sorun halinde http://yardim.gittigidiyor.com/musteri-hizmetleri linki üzerinden Müşteri Hizmetlerimize ulaşabilirsiniz. Yetkili arkadaşlarımız mesajlarınızı en kısa süre içerisinde yanıtlayacaktır. Saygılarımızla, GittiGidiyor.

Benzer Şikayetler

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön