24 Ekim 2016 #6765841

GittiGidiyor Mağduriyet Yaşatıyor

23***18 no.lu ürünü 3.099,00 TL ödeyerek aldım. Ödeme sayfasında yaşanan hatadan dolayı işlem tek çekim olarak yansımış (taksitli fiyat aynıdır). Müşteri temsilcileri yeniden çekim yapmayı önerdi, lakin GittiGidiyor'u tercih etme nedenim, yararlandığım kampanyalardan faydalanamayacakmışım (Visa kart kayıt kampanyası %5, yapı kredi 100 TL puan). Keyfi olarak ödemeyi iptal etmek istesem haklısınız, o zaman kampanyaları alın, fakat bu sorun benden kaynaklanmıyor. Neden bunu görmek istemiyorsunuz.


En azından direkt satış fiyatına etki eden Visa kart kampanyasından faydalanmam gerekiyor. Durumu lütfen analiz edin. Ödemenin iptal edilip yeniden çekilmesi benden kaynaklanmıyorsa neden cezasını ben çekiyorum? Visa kart kampanya birimine durumu anlatır bir e-mail gönderilse kolayca çözülebilecek bir işlem. Bunu yaptınız mı? 03 Ekim'den beri süreç devam ediyor, gerçekten inanamıyorum. Çözüm bekliyorum.

Hakan 132 Okunma

Cevaplar

  • GittiGidiyor Temsilcisi24 Ekim 2016

    Değerli kullanıcımız, Yapılan incelemede, 01566653 numaralı fiş üzerinden tarafınıza bilgi verildiği görülmektedir. İşleminizi yalnızca ilgili fiş üzerinden takip etmenizi rica ederiz. Böylece yetkili arkadaşlarımız en kısa süre içerisinde gerekli inceleme ve işlemleri yapacaktır. Saygılarımızla, GittiGidiyor.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön