21 Şubat 2013 #1647236

GittiGidiyor Mağdur Etti!

Yıllardır gittigidiyor üzerinden Alım işlemi yapan bir kişiyim , aynı zamanda üniversite öğrencisiyim ve bu sene üniversitemdeki son yılım olduğu için kitaplarımın hepsini alt dönemden bir kardeşime satmak istedim ailevi durumu bu kadar parayı bir anda karşılamayacağını Gittigidiyor'dan taksitli şekilde alabileceğini söyledi.


Bende Gittigidiyor'a 3 tl karşılığında ilanı verdim ve %10 komisyon alacaklarını belirten durumu onayladım . İşlemi gerçekleştirdik arkadaşım parasını Annesinin kredi kartına çektirdi kitapları benden elden aldı ve yola koyuldu. Bugün baktığımızda ise arkadaşımın hesabı gittigidiyor tarafından kapatılmış , paraya el konulmuş ( Çünkü para benim hesabımda değil ) .

Serhat 362 Okunma

Cevaplar

  • GittiGidiyor Temsilcisi21 Şubat 2013

    Değerli kullanıcımız, Para iadesi kesintisiz olarak yapılacak olup, konuyla ilgili tarafınıza Destek Hattı üzerinden bilgi verilecektir. Saygılarımızla, GittiGidiyor.

  • Serhat21 Şubat 2013

    Ürün bedelinde herhangi bir karta iade söz konusu değildir . Bankayla görüşülerek edilmiş bilgi budur . Parayı iade etmeniz durumunda %10 komisyonu keserek mi iade gerçekleşecektir ?

  • GittiGidiyor Temsilcisi21 Şubat 2013

    GittiGidiyor Kullanıcı Sözleşmesi'nde belirtildiği üzere, GittiGidiyor'da kullanıcıların kendi üyelikleri veya tanıdıklarına ait üyelikler arasında para transferini sağlayacak şekilde işlem yapmaları yasaktır. Bu nedenle, k.... adlı kullanıcıyla gerçekleştirilmiş olan 78007288 numaralı işlem iptal edilmiş ve ürün bedeli ilgili karta iade edilmiştir. Ayrıca GittiGidiyor kuralları gereği, kadrora adlı üyelik iptal edilmiştir. GittiGidiyor Kullanıcı Sözleşmesi 5. Hak ve Yükümlülükler 5.1.Kullanıcı'nın Hak ve Yükümlülükleri maddesinin i) alt bendinde Kullanıcılar Site üzerinde yer alan kendi üyelikleri veya tanıdıklarına ait üyelikler arasında para transferini sağlayacak şekilde işlem yapmayacaklarını ve Site'nin işleyişini manipüle edecek davranışlarda bulunmayacaklarını, aksi halde Gittigidiyor'un uğrayacağı her türlü zararı tazmin edeceklerini kabul, beyan ve taahhüt eder.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön