23 Mart 2016

GittiGidiyor Kurallara Uyulmadığını Söyleyip Kartımı Bloke Etti!

GittiGidiyor'un senelerdir üyesiyim. Fakat artık değiştirmenin, ondan alışveriş yapmamanın ve tüm çevreye de yapmamalarını söylemenin zamanı geldi sanırım. Zira üyeliğim ile alışveriş yapamıyorum. Yapmaya çalıştığımda "Kredi kartı sorunu" uyarısını alıyorum. Durumu müşteri hizmetlerine defalarca bildirmeme rağmen önce benden kart bilgilerim alındı, sonrasında kart bilgilerinin tutulmadığını ve 3.kişiler ile paylaşılmadığını söyledi, ardından da kurallara aykırı davranmışsınız başka kart kullanın denildi. Başka kartım olmadığını söyleyince de "Yapacak bir şeyin olmadığını" söylediler. Müşteri hizmetlerinden T** isimli şahıs ise lakayıt bir şekilde mesajı kapatıp yorum yazma ve söz söyleme hakkımı elimden terbiyesizce alıyor. Konu ile ilgilenecek yıkıcı değil yapıcı bir şekilde yardımcı olabilecek bir GittiGidiyor yetkilisi aranıyor.

Omer 143 Okunma

Cevaplar

 • GittiGidiyor Temsilcisi28 Mart 2016

  Kullanıcımıza Şikayetvar.com'a tanımladığı e-posta adresi üzerinden ulaşılarak bilgi verilmiştir. Her türlü talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz. www.gittigidiyor.com/bizeulasin Saygılarımızla, GittiGidiyor.

 • Omer26 Mart 2016

  Mesajın Devamı - 6 Tamam peki keyfiniz bilir. Buradan alışveriş yapacaklara duyurulur. Birgün sizede "Kurallara uymadığınız" bahanesiyle yıllardır kullandığınız üyeliğinizi silerlerse hiç şaşırmayın. Bu gittigidiyorun müşteri anlayışıdır dostlar...

 • Omer26 Mart 2016

  Mesajın Devamı - 5 Soruyorum size; Çok mu zor acaba işinize geldiğinde her şeyi görebildiğiniz o müneccim gibi sisteminizde iki dakika girip te güncelleme yapmak? Vatandaşa yıkıcı değil yapıcı bir şekilde davranmak! ? Böyle insanlarıda işe alıyorlar. Dedim ya ayıp ama ayıptan anlayana ayıp ayıp-tır...

 • Omer26 Mart 2016

  Mesajın Devamı - 4 Ortada kurallara uyulmayacak bir durum yok. Hayır varsada soruyorum nedir diyorum tolga isimli şahıs Papağan gibi söylediklerini tekrarlayarak mesajı kapatıp söz söyleme hakkımı elimden resmen alıyor. Ayıp! Ama Ayıbı bilene ayıp! Ahlaklı olana Ayıp Ayıptır! Ahlaksız olana Ayıbı öğretmek ahmaklıktır!

 • Omer26 Mart 2016

  Mesajın Devamı - 3 Bakın şimdi saçmalığa bakın. Kart bilgilerim kayıt altında tutulmadığı söyleniyor fakat sistem kart sorunu uyarısı veriyor. Kart bilgilerim tutulmuyorsa o zaman ne diye "Kart sorunu" uyarısı alıyorum? Resmen dalga geçiliyor vatandaşla.

 • Omer25 Mart 2016

  Evet halen sorun çözülmemiştir... .

 • Omer22 Mart 2016

  mesajın devamı - 2 Soruyorum size; Çok mu zor acaba işinize geldiğinde her şeyi görebildiğiniz o müneccim gibi sisteminizde iki dakika girip te güncelleme yapmak? Vatandaşa yıkıcı değil yapıcı bir şekilde davranmak! ? Böyle insanlarıda işe alıyorlar. Dedim ya ayıp ama ayıptan anlayana ayıp ayıp-tır...

 • Omer22 Mart 2016

  mesajın devamı - 1 Ortada kurallara uyulmayacak bir durum yok. Hayır varsada soruyorum nedir diyorum tolga isimli şahıs Papağan gibi söylediklerini tekrarlayarak mesajı kapatıp söz söyleme hakkımı elimden resmen alıyor. Ayıp! Ama Ayıbı bilene ayıp! Ahlaklı olana Ayıp Ayıptır! Ahlaksız olana Ayıbı öğretmek ahmaklıktır!

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön