03 Ekim 2018
Yorum Yap
#10982030

GittiGidiyor Kulaklığı İade Ettim Param İade Edilmedi!

GittiGidiyor firmasından bir kulaklık aldım ve kulaklıktan memnun kalmadım ürünü iade ettim GittiGidiyor ürün bedelini satıcıya iade etti. Kulaklık ile beraber ücretten de oldum. Ürün bedelini de kulaklığıda teslim alamadım.

Sabri Sabri 67 Okunma

Cevaplar

  • GittiGidiyor Temsilcisi25 Ekim 2018

    Değerli kullanıcımız, Web sitemiz üzerinden üye girişi yapmanızın ardından https://yardim.gittigidiyor.com/musteri-hizmetleri/alis-sonrasi-islemler/kargo-ve-teslimat-islemleri bağlantısı üzerinde bulunan "Bizi Arayın" butonuna tıkladıktan sonra, telefon numaramıza ve size özel oluşturulacak 4 haneli koda ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla, GittiGidiyor.

  • Sabri04 Ekim 2018

    Kulağa takmadan da mı aynısı geçerli? Kutusu açılmadan da mı geçerli bu! Bilip bilmeden satıcı ürünü teslim almadan kontrolünü yapmadan parayı verdiniz dolandırıcılar sizi

  • GittiGidiyor Temsilcisi04 Ekim 2018

    Değerli kullanıcımız, Sağlık ve hijyen açısından iadeye uygun olmayan ürünler; İç çamaşırı, mayo, kozmetik gibi hijyenik durumu hassas olan ürünleri iade edebilmenin koşulu; ürünün açılmamış ve denenmemiş olmasıdır. İlgili durum Satış Sözleşmesi üzerinde aşağıdaki şekilde belirtilmiştir. 5.2 Taraflar, Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliği md. 15/1 uyarınca cayma hakkını aşağıdaki hallerde kullanamayacağını kabul etmiştir: 5.2.4 Tesliminden sonra ambalaj, bant, mühür, paket gibi koruyucu unsurları açılmış olan mallardan; iadesi sağlık ve hijyen açısından uygun olmayanlar, Ürün yeniden tarafınıza yönlendirilecektir. Üye girişi yaptıktan sonra http://yardim.gittigidiyor.com/musteri-hizmetleri bağlantısı üzerinden size uygun kategori seçiminin ardından Canlı Yardım, Bizi Arayın veya Bize Yazın destek alanlarından da bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla, GittiGidiyor.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler