27 Ocak 2014

GittiGidiyor Kırık Laptop Monitörü

Laptop Monitörü sipariş ettim. Kargoyu eşim almış, çok basitçe kutulanmış olan monitöre baktığımda kırık olduğunu fark ettim. İade kargo olarak geri gönderdim fakat Gittigidiyor satıcısı olan "realist28" nickli "GTS bilgisayar" kargoya tutanak tutturmadığım için kargomu kabul etmedi. Gittigidiyor iade merkezi de tutanak tutturmadığım için satıcıyı haklı buldu.


Hiçbir kargo firması kutuda bozulma olmadığı sürece tutanak tutmazken patron diye kendini tanıtan arkadaş monitörü benim kırmış olabileceğimi ,kargoda olabileceğini falan zırvaladı.140 TL almadığım hizmet için ödedim.


Sonuçta kötü şekilde kargolayan satıcı, Gittigidiyor ve kötü taşıyan kargocu üzerimden haksız kazanç sağladı. Şikayetçiyim.

Erkan 97 Okunma

Cevaplar

 • Erkan06 Şubat 2014

  Gittigidiyor Kalpazan satıcılara sahip çıkmış,140 TL ye artık kırık bir laptop monitörüm var

 • GittiGidiyor Temsilcisi30 Ocak 2014

  Değerli kullanıcımız, İlgili ürün hakkında satıcının kargo şirketinden bilgi alması gerekmektedir. Satıcıya bu işlem için 48 saat süre tanımlanmış olup; bu süre sonuna kadar bir gelişme olmazsa ürün bedeli tarafınıza iade edilecektir. İşlem hakkında İade Merkezi üzerinden tarafınıza detaylı bilgilendirme yapılmıştır. Saygılarımızla, GittiGidiyor.

 • Erkan29 Ocak 2014

  Sorunum olumlu sonuçlanmadığı takdirde bilgisayar öğretmeni olarak şimdiye kadar yaptığım olumlu reklamınızın terisin yapacağımdan emin olabilirsiniz.Saygılarımla

 • Erkan29 Ocak 2014

  SAtıcı herhangi bir adım atmamıştır.Sorunum hala devam etmektedir.

 • Erkan29 Ocak 2014

  Satıcıdan herhangi bir geri dönüş olmamıştır. Yani sorunum hala devam etmektedir.

 • GittiGidiyor Temsilcisi27 Ocak 2014

  Değerli kullanıcımız, Otomatik onay geri çekilerek ürün bedel transferi durdurulmuştur. Satıcıyla irtibatta kalarak işlem hakkında anlaşmaya varmanızı rica ederiz. Eğer 28.01.2014, 15.00'a kadar satıcıdan olumlu bir geri dönüş alamazsanız lütfen bize buradan tekrar bilgi veriniz. Saygılarımızla, GittiGidiyor.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön