02 Nisan 2013 #1720365

GittiGidiyor Kartımdan Alışveriş Yapılmış!

GittiGidiyor adlı internet sitesindeki kullanıcı hesabımdan diğer kişi veya kişiler tarafından alışverişler yapılmış. İşin ilginç tarafı bu işlemler başka bir kişinin kartından yapılmış. Bu sorunlu işlem sadece benden değil bir çok kullanıcının hesabına girilerek yapılmıştır. Bu sitenin ne bir telefonu var,nede sizin anında ulaşabileceğiniz bir destek hattı.


Knight Online adlı oyundan alışveriş yapılıyor ve sizin hesabınızdan bir başka isimli karttan nasıl alışveriş yapılıyor anlamış değilim. Ben gerekli işlemler için savcılığa suç duyurusundan bulundum ve hesabımı kapattım. Gitti Gidiyor adlı sitenin bu gibi konulara tamamen duyarsız kalması.Şiddetle Gitti Gidiyor'u kınıyorum.

İbrahim 234 Okunma

Cevaplar

  • İbrahim02 Nisan 2013

    Merhaba; Konuyla ilgili olarak destek hattına ulaştım ve hesabımı kapattırdım ; ancak nasıl bir detaylı bilgi verilmiştir onu bilmiyorum.Otomatik yazıyla gelen bir mesajla konuya son derece ilgisiz bir cevap aldım.Ayrıca 24.03.2013 tarihinde tarafınıza mail yolu ile sorular sordum ancak hiçbirine cevap vermediniz.Benim hesabımdan ödeme yapılan kartların bana ait olmamasına rağmen nasıl alışveriş yapabiliyor?Ayrıca bu kişi kimdir?Bu alışverişten haberi varmıdır?Sorularıma içtenlikle cevap bekliyorum. Saygılarımla İyi Çalışmalar

  • GittiGidiyor Temsilcisi02 Nisan 2013

    Değerli kullanıcımız, Konuyla ilgili olarak Destek Hattı'na ulaşmış olduğunuzu görmekteyiz. Yapılan incelemede, ödeme yapılan kartların size ait olmadığı görülmektedir. Yetkili arkadaşlarımız alışveriş güvenliği ile ilgili tarafınıza 23/03/2013 tarihinde, 806286 numaralı fiş üzerinden detaylı bilgi verilmiştir. Bunlara ek olarak; bilgisayarınızı formatlamanızı ya da sistem yöneticinizle iletişime geçerek zararlı yazılımlara karşı kontrol ettirmenizi tavsiye ederiz. Saygılarımızla, GittiGidiyor.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön