02 Kasım 2016 #6839787

GittiGidiyor Kart Doğrulama Hatası

Ben garanti para card kullanıyorum. Ürünü satın aldım param kartımdan çekildi. Fakat banka onay kısmında takıldı belirli bir süre bekledikten sonra kart onayı istedi fakat ne zaman onaylamaya çalışsam bir türlü onaylamadı. Bu yüzden satıcı ürünü kargoya veremiyor. Kredi kartı değil kullandığım kart açık provizyon istememesi lazım neden istiyor mağdur tarafım.

Serdar 595 Okunma

Cevaplar

  • Serdar04 Kasım 2016

    3. defa yazışım buraya hala sorunum çözülmüş değil yaklaşık 24 saattir bu sorunla karşı karşıyayım. Benim kullandığım banka kartı garanti Para Card bankayla da görüştüm provizyon verilmiyor kartıma. Daha önce de alışveriş yaptım ve bu sorun çıkmadı şimdi neden bu sorun çıkıyor anlamış değilim. GittiGidiyor destek ekibi düzgün bir bilgide vermiyor. Link geliyor buradan giriş yapın diye yapıyorum gene aynı sorunla karşı karşıyayım. Ben kart doğrulama yapılmasını istemiyorum. Zaten kullandığım kart kredi kartı değil benim şahsi maaş kartım. Kart doğrulama sorunu hala devam etmekte lütfen kargo bölümüne geçilmesini istiyorum. Üstelik parada kartımdan çekilmiş durumda lütfen daha ayrıntılı bir bilgi veriniz. 24 saattir bu işle uğraşıyorum.

  • GittiGidiyor Temsilcisi02 Kasım 2016

    Değerli kullanıcımız, Yapılan incelemede, 01659414 numaralı fiş üzerinden tarafınıza bilgi verildiği görülmektedir. İşleminizi yalnızca ilgili fiş üzerinden takip etmenizi rica ederiz. Böylece yetkili arkadaşlarımız en kısa süre içerisinde gerekli inceleme ve işlemleri yapacaktır. Saygılarımızla, GittiGidiyor.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön