15 Temmuz 2015

GittiGidiyor Kargo Ücretsiz Denen Ürünün Kargosu Çıktı

İlgili ürünü aldım. Ücretsiz kargo olarak filtrelerin meğer 100 adet üzeri kargo bedavaymış! Şimdi satıcıya kargoyu sordum 2 gündür cevap vermiyor. Ürünü almak istemiyorum ve Ürünün Parasını da GittiGidiyor dan hediye çeki olarak tanımlanmasını istedim!

Onlarda ulaşamıyorum! Bu siparişimin oluşum itibariyle GittiGidiyor Türk e-ticaret kanunu madde 4-1'a iyi yerine getirmemiştir! Burada siparişin verilmesi sırasında Ücret Alıcı bir kargo siparişimde göremedim ve yanıldım.

İlgili kanun derki " Hizmet sağlayıcı, siparişin onaylanması aşamasında ve ödeme bilgilerinin girilmesinden önce, ödeyeceği toplam bedel de dâhil olmak üzere, sözleşmenin şartlarının alıcı tarafından açıkça görülmesini sağlar. "

Ersal 132 Okunma

Cevaplar

 • GittiGidiyor Temsilcisi13 Ekim 2015

  Kullanıcımıza Şikayetvar.com'a tanımladığı e-posta adresi üzerinden ulaşılarak bilgi verilmiştir. Her türlü talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz. www.gittigidiyor.com/bizeulasin Saygılarımızla, GittiGidiyor.

 • Ersal12 Ekim 2015

  Bana 15 Eylül deki yazımla ilgili herhangi bir geri dönüş olmamıştır. İstemiyorum da zaten. Yanlış bilgilendirme yapılmamasını rica ediyorum. Kesinlikle ekstra bir bilgilendirme olmadı. Çalışma şekliniz hiç hoş değil. Müşteri hizmetleri hattı olmayan bir firmayla kimse çalışmak istemez zaten.

 • GittiGidiyor Temsilcisi09 Ekim 2015

  Kullanıcımıza, Şikayetvar.com'a tanımladığı e-posta adresi üzerinden ulaşılarak bilgi verilmiştir. Her türlü talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz. www.gittigidiyor.com/bizeulasin Saygılarımızla, GittiGidiyor.

 • Ersal15 Eylül 2015

  GittiGidiyor.com satıcıya ulaşarak bana ulaşmasını sağladı. Satıcı da lütfedip bana ulaştı ve sipariş iptalini sağladı. Bu süreçte sipariş linki GittiGidiyor.com da iptal edildi. İstediğim kesinlikle gerçekleşmedi, GittiGidiyor iadeleri hediye çeki olarak tanımlamıyormuş ama en azından sipariş iptal oldu! Ücret taksitler halinde bana iade oluyor. GittiGidiyor la bu noktada sürekli mesajlarla haberleştiğimiz için destek süresi ve işin çözülmesi günler aldı ve aşırı uzun sürdü. Bu şikayetimde hem satıcıda hata var hem de GittiGidiyor da hata var. Bende de hata var. Çünkü GittiGidiyor a çok güvendim! Herkese "eBay e dikkat edin" derim.

 • GittiGidiyor Temsilcisi21 Temmuz 2015

  Kullanıcımıza Şikayetvar.com'a tanımladığı e-posta adresi üzerinden ulaşılarak bilgi verilmiştir. Her türlü talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz. www.gittigidiyor.com/bizeulasin Saygılarımızla, GittiGidiyor.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön