08 Ekim
#12748568

GittiGidiyor Kargo Tarihinde Yalan Beyan Veriyor!

GittiGidiyor'dan özellikle aynı gün kargolu diye 07.10.2019 tarihinde öğlen vakti verdiğim siparişimin (sc80601305) ertesi gün akşam üstü hala kargoya verilmediğini öğreniyorum.
08.10.2019 tarih sabahtan firmaya ve GittiGidiyor'a ürünün benim için çok acil olduğunu belirten mesaj göndermeme rağmen tarafıma bir bilgi dönüşü olmadı.


Ürün ameliyata girecek oğluma ameliyat öncesi yetiştirebilmek için GittiGidiyor firmasının güvencesi altında sipariş verilmişti.
Ancak firma bu saat itibari ile bana 1,5 gün kaybettirdi. Ve oğlumun yüzünü güldürecek sipariş yetişmedi.
GittiGidiyor müşteri temsilcisi bu manevi kaybı sadece alıcıdan özür dilemek ile yetiniyor.
Siteniz ismi altında aynı gün kargo olarak yalan beyan veren, müşteri mesajına geri dönme gereği duymayan Mashobutik firmasının GittiGidiyor çatısı altında çalışmayı hakketmediğini düşünüyorum.

Esra Esra 291 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • GittiGidiyor Temsilcisi11 Ekim

    Değerli kullanıcımız, Geç kargolanan veya satıcı kaynaklı yaşanan bu gibi iptallerde satıcıların profilleri olumsuz olarak etkilenmektedir. İlgili işlem için satıcıya gerekli uyarıları yapacağız. Üye girişi yaptıktan sonra https://yardim.gittigidiyor.net/s/ bağlantısı üzerinde bulunan Canlı Yardım, Bizi Arayın veya Bize Yazın destek alanlarından da bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla, GittiGidiyor.

  • Esra09 Ekim

    Ben sizden isminiz altında yalan beyan veren satıcınıza nasıl bir cezai kaide uyguladığınızı öğrenmek istiyorum. Siz satıcınıza bunun için herhangi bir cezai kaide uygulamadıysan ben firmanıza manevi tazminat davası açacağım. Burada sorun maddi değil müşteriye yaşattığınız manevi kayıptır. Sizden ürün ücreti ile ilgili bir bilgi sormadım. Bana bunun açıklamasını yapmışsınız. Gerekirse ürün ücreti benim firmanıza hediyem olsun.

  • GittiGidiyor Temsilcisi09 Ekim

    Değerli kullanıcımız, Öncelikle yaşamış olduğunuz olumsuz alışveriş deneyimi için üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz.İlgili işlemde ürün bedeli iadesi bankaya iletilmiştir.Banka süreçlerine bağlı olarak iadesi sağlanan ürün bedelinin kartınıza yansıma süresi kredi kartlarında ortalama 2-4 gün içerisinde, banka kartlarında en geç 7 iş günü içerisinde sağlanmaktadır. Saygılarımızla GittiGidiyor Şikayet Yönetimi.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler