GittiGidiyor Jelatinsiz Ve Bandrol Yırtık Teslimat!

Faysal Faysal6 gün önce

Samsung A9 2018 bir telefon GittiGidiyor üzerinden satın aldım kargodan paket geldi paketi açınca telefon kutusu jelatinsiz ve bandrol yırtık geldi. Müşteri temsilcilerini sonraki gün aradım hat takılmış dedi bekletti beni hatta 10 dakika sonra telefonu yüzüme kapattı ben de sinirden telefonu 2. El olarak 500 TL zararına sattım ve bana hala kendilerini savunuyorlar. Ben zararı talep etmiyorum ama dönüş yapıp bir özür dileselerdi bu ramazan ayında çoluk çocuğumun rızkını yediler. Daha yazacak çok şey var ki bu kadar ancak yazabildim.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

GittiGidiyor Logo GittiGidiyor 3 gün önce

Değerli Kullanıcımız, 14640142 numaralı şikayet kaydınız üzerinden işlemleriniz hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Üye girişi yaptıktan sonra https://yardim.gittigidiyor.net/s/ bağlantısı üzerinde bulunan Canlı Yardım, Bizi Arayın veya Bize Yazın destek alanlarından da bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla, GittiGidiyor.

profile-icon Faysal 1 hafta önce

Samsung a9 2018bir telefon GittiGidiyor GittiGidiyor üzerinden satın aldım satış koduSC96239810 gelen telefon jelatinsiz ve bandrollü yırtık teslimat yapıldı sabahi telefon açtım sim kart takılmış dediler yinede hatta bekleyin dwdiler bekledim telefonu yüzüme kapattı bende sinirden telefonu 2el olarak tl zararına sattım toplam 15 saat kullanmadım bu ramazan ayında asgari ücretle çalışan biriyim neden böyle hasiz satış ve kazanç yapıyorsunuz Samsung beni aradı bizimle alakası yok dedi ve hala bana dönmelerini bekliyorum

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler