06 Mayıs 2013 #1780137

GittiGidiyor İstemediğim Ürün!

Adı geçen siteden yukarıda numarası yazılı bir ürün sipariş ettim, ürün kırılabilir parçalardan oluşmasına rağmen, satıcı tarafından sadece ince bir beyaz şilteye (laminant parkelerin altına konulan 3-5mm kalınlığındaki malzeme) sarıldığından dolayı belki de, tarafıma hasarlı bir şekilde teslim edilince ürünü sitede yazıldığı şekilde hasarlı mal gönderimi halinde izlenecek yol çerçevesinde bana gönderen satıcıya iade ettim, sonrasında ikinci bir ürün satıcı tarafından onay vermediğim, istemediğim halde tarafıma gönderilmiş. Bana lazım olduğunda hasarlı bir şekilde gönderilen, sonrasında da istemediğim ürünü zorla bana satıyorlar, dünyanın hiçbir yerinde böyle birşey yoktur herhalde.

M. 137 Okunma

Cevaplar

  • M.30 Eylül 2013

    Parayı tahsil etmede çok güzel ama geri ödemeye gelince çok çirkin davranan, alışveriş yapılmaması gereken bir site olduğuna inanıyorum.

  • GittiGidiyor Temsilcisi06 Mayıs 2013

    Değerli kullanıcımız, Cayma Hakkı doğrultusunda istemediğiniz ürünü satın almak zorunda değilsiniz. Ürün iade süreciyle ilgili olarak 860295 numaralı Destek Hattı fişi üzerinden tarafınıza detaylı bilgi verilmiştir. Bu sürece uygun olarak ürünü iade etmeniz durumunda ürün bedeli tarafınıza eksiksiz olarak iade edilecektir. Saygılarımızla, GittiGidiyor.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön