24 Temmuz 2018
Yorum Yap
#10703465

GittiGidiyor İndirimli Gösterip Alınca İndirimi Geri Almak!

GittiGidiyor sitesinden 900 TL'lik bir alışveriş yapmak istedim. Sepette gittim 20 TL bir indirim gösterdi yani alacağım ürünü 880 TL olarak devam ettim kredi kartı bilgilerimi girdim al dedim bir baktım ürünü 900 TL'ye vermişler. Yani 20 TL indirimli diye gösterip beni kandırdılar 20 TL ile ne Fakir ne de zengin olurum. Ama yapılan etik olmadığı insanları kandırdıkları için mesaj attım çünkü görüşe bileceğiniz bir telefon yok defalarca mesaj gönderdim fakat aynı otomatik bir mesaj geldi, aynı mesaj kandırarak mal satmak doğruysa GittiGidiyor öyle yaptı ve muhatap olacağınız kimse yok. GittiGidiyor'u buradan kınıyorum.

Ramazan Ramazan 105 Okunma

Cevaplar

  • GittiGidiyor Temsilcisi02 Ağustos 2018

    Değerli kullanıcımız, Yapılan incelemede, 04018979 numaralı fiş üzerinden Müşteri Hizmetlerimize ulaştığınız görülmektedir. İşleminizin hızlandırılması ve mümkün olan en kısa süre içerisinde çözüme kavuşturulması için gerekli bilgiler ilgili birimimize iletilmiştir. İşleminizi ilgili fiş üzerinden takip etmenizi rica ederiz. Böylece yetkili arkadaşlarımız en kısa süre içerisinde gerekli incelemeleri yaparak, işleminiz hakkında size bilgi vereceklerdir. Üye girişinizin ardından https://yardim.gittigidiyor.com/tum-yazismalar bağlantısı üzerinden tüm destek taleplerinize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla, GittiGidiyor.

  • Ramazan26 Temmuz 2018

    4 5 defa mesaj yazdım sizin müşteri ilişkileri arkadaşlar okumuyor bile kayıtlı birr mesaj var herhalde davamlı onu gönderiyor çözüm yok telefon yok insanlar buradan bir muhattaplarının olmadığını anlasın o yazıyı kaldırmıcam

  • GittiGidiyor Temsilcisi26 Temmuz 2018

    Değerli kullanıcımız, Konu hakkında https://yardim.gittigidiyor.com/musteri-hizmetleri/aliciyim/kampanya bağlantısı üzerinden Müşteri Hizmetlerimize ulaşmanızı rica ederiz. Yetkili arkadaşlarımız mesajlarınızı en kısa süre içerisinde yanıtlayacaktır. Saygılarımızla, GittiGidiyor.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler