24 Mayıs 2017
#8429828

GittiGidiyor İadesi Firma Tarafından Onaylanan Para İadesini Gerçekleştirmiyor

Sc34289113 satış işlem kodu problemimi aşağıda detaylıca yazıyorum. 05/20/2017 14:27:55 tarih / saatinde GittiGidiyor üzerinden aşağıda linki bulunan ürünü aldım. Ürün bana ulaştı ve ürünün bluetooth özelliği çalışmıyordu ve siyah renk istememe rağmen beyaz gönderilmişti. Hemen iade sürecini başlattım ve ürünü aldığım gibi birebir firmaya iade ettim. Firma ürünü 19.05.2017 14:48:21 tarih / saatinde teslim aldığını ve bir sorun olmadığını GittiGidiyor panelinden bildirdi ve bende havuz hesabındaki ödediğim tutarı kredi kartıma gönderilmesini 22/05/2017 14:21:34 tarih / saatinde talep ettim. Destek hattından 2 gündür yazıyorum ve bugün ticketimi kapattılar. Kesinlikle çözüm odaklı değiller, sürekli geçiştirmeli cümleler yazılıyor. Gerekirse ekran resimlerini tek tek paylaşabilirim. Destek hattı diye numaranız var arıyorum siteye yönlendiriyor garip. Problemin giderilmesini istiyorum.

Gökhan Gökhan 355 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • GittiGidiyor Temsilcisi08 Haziran 2017

    Herhangi bir sorun halinde http://yardim.gittigidiyor.com/musteri-hizmetleri linki üzerinden Müşteri Hizmetlerimize ulaşabilirsiniz. Yetkili arkadaşlarımız mesajlarınızı en kısa süre içerisinde yanıtlayacaktır. Saygılarımızla, GittiGidiyor.

  • Gökhan25 Mayıs 2017

    Buraya şikayet konusu açmasaydım ve firmayı arayıp işlem hakkında bildirimde bulunmasaydım tekrar sorun yaşayacaktım. GittiGidiyor firması benim için bitmiştir hiçbir şekilde alışveriş yapmayacağım. Müşteri temsilcilerinize iyi bir eğitim vermeniz gerekiyor. Şayet hiç birisi problem çözücü şekilde mesajlar göndermiyor. Sadece günü kurtarmaya ve sarkıtmaya yönelik geçici robotsal cümleler yazıyorlar. İadeyi beklemekteyim sonuç hakkında tekrar yorum yapacağım.

  • GittiGidiyor Temsilcisi25 Mayıs 2017

    Değerli kullanıcımız, Ürün bedeli ödeme yaptığınız karta iade edilmiştir. İade tutar banka süreçleri gereği kredi kartlarına 2-4 gün banka kartlarına 7 iş günü içerisinde yansımaktadır. Detaylı bilgi almak için bankanızın Müşteri Hizmetleri ile iletişime geçebilirsiniz. Herhangi bir sorun halinde http://yardim.gittigidiyor.com/musteri-hizmetleri linki üzerinden Müşteri Hizmetlerimize ulaşabilirsiniz. Yetkili arkadaşlarımız mesajlarınızı en kısa süre içerisinde yanıtlayacaktır. Saygılarımızla, GittiGidiyor.

Ziyaretçi Yorumları