14 Ocak
#13446219

GittiGidiyor İademi Yapmıyor

GittiGidiyor'dan aldığım SC85162688 satış kodlu ürün görselinde ki gibi gelmemesi ve numarasının küçük olması nedeniyle iade etmek istedim. İade sürecini başlattım ürünü gönderdim. Ama herhangi bir dönüş almadım. Günlerdir bekliyorum satıcıya mesaj atıyorum GittiGidiyor ile ilgili biz bilmiyoruz diyorlar. Elimde ürün de yok iadesi de yapılmadı.

Ayşenur Ayşenur 301 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

 • GittiGidiyor Temsilcisi17 Ocak

  Değerli kullanıcımız, Yaşanan gecikme adına özür dileriz. Ürün bedeli ödeme yaptığınız karta iade edilmiştir. İade tutar banka süreçleri gereği kredi kartlarına 2-4 gün, banka kartlarına 7 iş günü içerisinde yansımaktadır. İadeniz hakkında bankanızdan detaylı bilgi alabilirsiniz. Saygılarımızla, GittiGidiyor.

 • GittiGidiyor Temsilcisi17 Ocak

  Değerli kullanıcımız, Bilgileriniz ilgili ekibimize iletilmiş ve gerekli incelemeler başlatılmıştır. En kısa süre içerisinde tarafınıza geri dönüş yapılacaktır. Saygılarımızla, GittiGidiyor.

 • Ayşenur17 Ocak

  436673084326 kargo takip numarasını iletmem istemişti telefon görüşmesinde. Aras Kargo ole göndermiştim

 • GittiGidiyor Temsilcisi16 Ocak

  Değerli kullanıcımız, İlettiğiniz konu hakkında incelemeler tamamlanmış ve size kayıtlı telefonunuzdan bilgilendirme yapılmıştır. Saygılarımızla, GittiGidiyor.

 • Ayşenur16 Ocak

  GittiGidiyor dan aldığım ürünü iade etmek istiyorum bu konu hakkında bilgi almak için müşteri hizmetlerini aradım. Ama bir türlü bağlanamıyorum. Beklememi söylüyorlar saatlerdir bekliyorum. Lütfen GittiGidiyor tarafından gereğinin yapılmasını istiyorum

 • Ayşenur14 Ocak

  Terar arama yapabilirseniz mutlaka görüşme sağlayabiliriz

 • GittiGidiyor Temsilcisi14 Ocak

  Değerli kullanıcımız, Şikayetinize istinaden sizi aradık ancak ulaşamadık. İşleminiz ile ilgili kontrol sağlayabilmemiz için ürünü iade ettiğinize dair iade kargo bilgisini tarafımıza iletmenizi rica ederiz. Herhangi bir sorun halinde https://yardim.gittigidiyor.net/s/ linki üzerinden Müşteri Hizmetlerimize ulaşabilirsiniz. Yetkili arkadaşlarımız mesajlarınızı en kısa süre içerisinde yanıtlayacaktır. Saygılarımızla, GittiGidiyor.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler