GittiGidiyor İade Ürün Hakkında

Olgun Olgun30 Mayıs 23:10

Adınıza GittiGidiyor firmasına 27.05.2020 tarihinde şikayet ettim. Ürününüzü iade etmemize rağmen ödemiş olduğumuz para tarafımıza aktarılmamıştır. Teknobiyotik firmasına GittiGidiyor sitesinin üzerinden yazdığım mesajlara hala iade bölümü ile görüşeyim dönüş yapılacaktır diye mesaj yazılıyor otomatiğe mi alındım anlamadım, sizin iade bölümünüz bu kadar mı zayıf yoksa başınızdan savsaklıyor musunuz?

15 gündür bir ürünün iadesi ne kadar yoğun olursa olsun bakılmaz mı ya dalgamı geçiyorsunuz benimle. Şimdi GittiGidiyor firmasına tekrar yazacağım ve ödediğimiz ücret tarafımıza 1 gün içinde iade edilmez ise savcılığa dava açacağım ve her ürününüzün yorum bölümlerine savcılık belgeleri ile birlikte gereken her şeyi yazacağım. 

Eşimi arayıp kargo numarası istemişsiniz ya bu nasıl bir sorumsuzluktur. Sizler bu kadar mı kötü firmasınız. Daha iade edilen ürünün nedir nereden geldiğini bilmiyorsunuz. 

  • - Görüntüleme

Cevaplar

GittiGidiyor Logo GittiGidiyor 03 Haziran 17:38

Değerli Kullanıcımız, Öncelikle yaşadığınız olumsuz deneyim için üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz. İade etmiş olduğunuz ürünün satıcı tarafından kontrol edildiği için ücret iadesinde gecikme yaşanmıştır. 30.05.2020 tarihinde ücret iadesinin bankanıza yönlendirildiği görülmektedir. Üye girişi yaptıktan sonra https://yardim.gittigidiyor.net/s/ bağlantısı üzerinde bulunan Canlı Yardım, Bizi Arayın veya Bize Yazın destek alanlarından da bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla, GittiGidiyor.

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler