08 Ekim
#12750211

GittiGidiyor İade Ürün Bedelini Ödemedi

GittiGidiyor'dan sc79236306 satış/iade kodu ile ateş ticaret hırdavattan B** a. K**' ten 16.9.2019 tarih ve 539283 numaralı fatura ile motorlu testere aldım.
Motoru çalıştıramadım satıcıyı aradım. Döneceğim dedi dönmedi ve aramalarına cevap vermedi, WhatsApp mesajına bakmadı. Ben de GittiGidiyor satış sözleşmesine göre ürünü iade işlemini başlattım ve 23 Eylül'de iade anlaşmalı kargo MNG ile Zt 546502 fatura ile iade ettim. Ürünü satıcı 28.9. W019 da teslim almış.
İadem yapılmadı İşCep'ten takip ediyorum hem kart borcundan düşülmedi hem de iade yapılmadı. İki kere GittiGidiyor müşteri temsilcisi ile görüşemde sorun çözülmedi.

Ali Ali 492 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • GittiGidiyor Temsilcisi10 Ekim

    Değerli kullanıcımız, Ürün bedeli 10.10.2019 itibari ile ödeme yapmış olduğunuz karta aktarılmıştır. Banka süreçleri gereği 2-7 iş günü içerisinde kartınıza yansıtılacaktır. Herhangi bir sorun halinde https://yardim.gittigidiyor.net/s/ linki üzerinden Müşteri Hizmetlerimize ulaşabilirsiniz. Yetkili arkadaşlarımız mesajlarınızı en kısa süre içerisinde yanıtlayacaktır. Saygılarımızla, GittiGidiyor.

  • Ali09 Ekim

    Bir türlü dönüş olmuyor, mesaj gelmiyor, ben GittiGidiyor müşteri temsilcisine 20 dkmğzikyen sonra ulaşıyorum tamam deniyor ama hesap hareketlerinde tamamlanmış işlem deniyor, ücret pwşin ödenmiş diyor, iadem yapılmıyor. Her türlü yasal, online her ortamda takipteyim,... O satıcı ile iş mi tutuyor birileri koskoca GittiGidiyor güvencesini göreceğiz bekliyoruz

  • GittiGidiyor Temsilcisi09 Ekim

    Değerli kullanıcımız, Bilgileriniz ilgili ekibimize iletilmiş ve gerekli incelemeler başlatılmıştır. En kısa süre içerisinde tarafınıza geri dönüş yapılacaktır. Saygılarımızla, GittiGidiyor.

Ziyaretçi Yorumları