09 Aralık 2015

GittiGidiyor İade İşlemlerim Yapılmadı!

GittiGidiyor sitesinden 06.11.2015 tarihinde 'K*****' adlı satıcıdan Arnica Tria marka elektrik süpürgesi ve Arnica marka elektrikli ocak aldım ürünlerin ikisi de kusurlu çıktı. GittiGidiyor üzerinden hemen iade işlemlerini başlattım ve ürünleri ili iş günü içerisinde satıcıya kargoladım. Bir ayı aşkın süre oldu hala iade işlemlerim yapılmadı. Satıcı firma mesajlarıma cevap vermiyor. Telefonlara cevap vermiyor.


GittiGidiyor müşteri hizmetlerine defalarca yazdım. Satıcıyla iletişime geçilip dönüş yapılacağı söylendi ama hala çözüm yok. GittiGidiyor güvencesi nerede? Satıcıyla iletişim bile kurulamıyor. Müşteri hizmetlerine mesaj dışında bir yolla ulaşılamıyor. Yardım almak çok güç.

Eda 156 Okunma

Cevaplar

  • GittiGidiyor Temsilcisi19 Aralık 2015

    Değerli kullanıcımız, Yapılan incelemede, 00842977 numaralı fiş üzerinden iadeniz ile ilgili tarafınıza bilgi verildiği görülmektedir. İşleminizi yalnızca ilgili fiş üzerinden takip etmenizi rica ederiz. Böylece yetkili arkadaşlarımız en kısa süre içerisinde gerekli inceleme ve işlemleri yapacaktır. Saygılarımızla, GittiGidiyor.

  • Eda19 Aralık 2015

    Hala iade işlemim gerçekleşmedi yetkili arkadaşlar malesefki yardımcı olmuyorlar. her gün mesaj atıp çözüm bulunamaması çok ilginç. GittiGidiyor güvencesi diye bir şey yok satıcının insiyatifine kalmış iade işlemini yapmazsa GittiGidiyor hiçbir yaptırım yapamıyor. Mağduriyet giderilmiyor!

  • GittiGidiyor Temsilcisi09 Aralık 2015

    Değerli kullanıcımız, Yapılan incelemede, 00846981 numaralı fiş üzerinden tarafınıza bilgi verildiği görülmektedir. İşleminizi yalnızca ilgili fiş üzerinden takip etmenizi rica ederiz. Böylece yetkili arkadaşlarımız en kısa süre içerisinde gerekli inceleme ve işlemleri yapacaktır. Saygılarımızla, GittiGidiyor.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön