09 Mart 2015

GittiGidiyor İade Ettiğim Ürünün Parası Haftalardır Verilmiyor!

GittiGidiyor üzerinden weblonya satıcısından ayaklı askılık aldım. Kutunun içinden 4 parça eksik çıkması dolayısıyla kurulum yapamadığım için iade ettim. Önce satıcıyla iletişim kurdum belki eksik parçaları gönderir diye, satıcı da sizi arayacağım diye beni oyaladı. Eğer bekleseydim para satıcıya aktarılacaktı. Deneyimli olduğum için satıcının bu oyununa gelmedim zaten arama da yapmadı. İade ettiğim ürünün faturasını kargo görevlisine teslim etmeme rağmen içine koymamış. Satıcı ürünü aldığı halde içinde fatura yok diye para iadesini durdurdu. GittiGidiyor' da buna müsaade etti. Şimdi KDV 'yi iade edelim demelerine rağmen art niyetli satıcı weblonya cevap bile vermiyor. Paramı istiyorum.

Armağan 633 Okunma

Cevaplar

 • GittiGidiyor Temsilcisi23 Mart 2015

  Değerli kullanıcımız, İade Merkezi üzerinden satıcıdan bilgi talep edildiği görülmektedir. İşleminiz şu an iade aşamasında olduğu için yalnızca İade Merkezi üzerinden işlem takibi yapmanız gerekmektedir. Lütfen İade Merkezi üzerinden "Yardım Al" butonuyla iade destek ekibimizi görüşmeye dahil ediniz. Böylece gerekli inceleme ve işlemler yapılacaktır. Saygılarımızla, GittiGidiyor.

 • Armağan20 Mart 2015

  E-postama gelen mail standart bir maildir, bir önceki mailin aynıdır ve GittiGidiyor sayfamı kontrol ettiğimde yine bir gelişme göremedim... Ayın 14 ünde söyledikleri gibi iadeyi sağlamış olmaları lazımdı. Bu gecikmeyi ve ilgisizliği anlamış değilim pes doğrusu. Hiç beklemezdim.

 • GittiGidiyor Temsilcisi20 Mart 2015

  Kullanıcımıza Şikayetvar.com'a tanımladığı e-posta adresi üzerinden ulaşılarak bilgi verilmiştir. Her türlü talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz. www.gittigidiyor.com/bizeulasin Saygılarımızla, GittiGidiyor.

 • Armağan19 Mart 2015

  Para iadem hala sağlanmamıştır. Müşteri hizmetlerine tekrar yazmama rağmen (zaten ulaşılabilecek bir telefonları yok) topu iade merkezine atmıştır. İade merkez en son ayın 13 ünde tekrar satıcıyı uyarmış ve 24 saat içinde cevap alamazsa para iadesini yapacağını söylemiştir ama bugün ayın 19' u hala iade veya çözüm yok. Gittigidiyor.com da güvenilirliğini kaybetmiştir artık. Sakın eski güvenilirliğine dayanıp yeni alışverişler yapmayın. Yıllardır alışveriş yaparım. Sanırım internet mağazalarının yeni trendi önce güven kazanıp sonra suistimal etmek...

 • Armağan10 Mart 2015

  Yardım al linkini tıklamam ve sorunun çözüleceği söylenmiş atılan e-postada. Zaten 21 Şubat'tan beri sürekli takipteyim ve yardım istiyorum. Hala bir gelişme yok. Satıcı da art niyetli davranarak çözüm önerilerine karşılık vermiyor zaten. İademin gerçekleşmesini istiyorum artık. Weblonya kullanıcısına da gerekli ihtarlar fazlasıyla yapılmadı mı? Bir yaptırımınız olmayacaksa nerede kaldı güvenlik nerede kaldı garantili alışveriş. Havuz hesabı ne işe yaradı? Kısa sürede çözmezseniz bir daha alışveriş yapmayacağım sitenizden.

 • GittiGidiyor Temsilcisi09 Mart 2015

  Kullanıcımıza Şikayetvar.com'a tanımladığı e-posta adresi üzerinden ulaşılarak bilgi verilmiştir. Her türlü talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz. www.gittigidiyor.com/bizeulasin Saygılarımızla, GittiGidiyor.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön