28 Ekim 2016 #6800680

GittiGidiyor İade Ettiğim Ürünün Para İadesi Yapılmadı

238517277 ürün numarası üründen 06/09/2016 tarihinde sipariş ettim. Gelen ürünü almadan iade ettim. İade ettiğim ürün GittiGidiyor sisteminde gözükmesine rağmen satıcı bedeli tarafıma iade etmiyor.
Satış sözleşmesinde isim ve mail adresinden başka bir bilgi yazmıyor. Firmanın ismi, adresi,faturası hiçbir bilgi yok. Müşteri hizmetlerine telefonla ulaşamıyorum. Konunun bir an önce çözülüp paranın iade edilmesini istiyorum.

Mehmet 63 Okunma

Cevaplar

 • Mehmet14 Kasım 2016

  238517277 ürün numarası üründen 06/09/2016 tarihinde sipariş ettim. Gelen ürünü almadan iade ettim. İade ettiğim ürün GittiGidiyor sisteminde gözükmesine rağmen satıcı bedeli tarafıma iade etmiyor. 15 gün önce Şikayetvar üzerinden 1 hafta içinde paranın yatırılacağı bilgisi verildi. Fakat ürün bedeli yatırılmadı. Şikayete yorumlar yapmama rağmen dönüşte olmuyor.

 • Mehmet12 Kasım 2016

  Şikayetimle alakalı iade hala yapılmadı. Kurumunuz bu konuda neden bu kadar alakasız anlamıyorum. İade işlemi ne Zaman yapılacak bunun takibi ne durumda hiçbir bilgi yok.

 • Mehmet06 Kasım 2016

  Şikayetimle ilgili hafta içinde bir gelişme olmadı. Ne kadar daha bekleyeceğiz. Firmanızın böyle durumlar için bir yaptırımı yok mu? Ben güvenilir olduğunu düşündüğüm için GittiGidiyor üzerinden alışveriş yapıyorum. Fakat satıcı Hakkında hiçbir bilginiz yok. Bir tane lise öğrencisi telefon ve mail adresi. Adres, firma bilgisi hiçbir şey yok. Eğer hala bu durum çözülmeyecek ise sizi ve bulabilirsem? Satıcıyı mahkemeye vereceğim. Konunun çözümü için müşteri hizmetleriniz ile daha önce görüştüm fakat son 3-4 haftadır telefonla da hizmet vermiyorsunuz. Ben artık satıcı üzerinde yaptırımınızı görmek istiyorum.

 • Mehmet02 Kasım 2016

  İade ile ilgili henüz bir gelişme olmadı. Durum kaldığı gibi devam ediyor. Satıcı bana defalarca iadeyi gerçekleştireceğini söylediği halde sözünde durmadı. Ne zamana kadar daha bekleyeceğiz?

 • GittiGidiyor Temsilcisi28 Ekim 2016

  Değerli Kullanıcımız, İadeniz hakkında satıcıyla görüşüldü. Satıcı önümüzdeki haftaiçi ürün bedelini havuz hesabımıza iade edeceğini iletti. Satıcı iadeyi gerçekleştirdikten sonra ürün bedeli kartınıza iade edilecek ve size bilgilendirme mesajı gönderilecektir. Kısa bir süre beklemenizi rica ederiz. Saygılarımızla, GittiGidiyor.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön