14 Ekim 2016 #6686197

GittiGidiyor İade Ettiğim Kargo Bilgileri Birileri Tarafından Silinmiş!

Yaptığım alışveriş sonrası aynı gün sisteme girip oradan yapılan yönlendirme ile kargo iadesi yaptım ve bilgileri akşam sisteme girdim. Ertesi gün iade kargo bilgilerinin silindiğini gördüm ve şaşkınlıkla tekrar bilgileri girdim. Şikayeti takip etmek üzere siteye girdiğimde tekrardan bilgilerin silindiğini gördüm ve bir daha bilgileri girdim. Ardından bana uyarılara rağmen ürünü onaylamamam sebebiyle otomatik onay yapıldığı maili geldi ve ben hemen sorun bildirdim tekrardan.


O günden beri yazışıyorum, ama sonuç yok. Ürünler cayma hakkı kapsamında değil diyorlar. Ben de "sorun bildirdiğimde bana ürünleri iade edebilirsiniz, kargo ücreti ödemeyin, satıcı 3 gün içinde onaylayacak mesajını gönderdiniz" diyorum, cevap yok, "İade bilgilerini kim hangi yetkiyle bana haber vermeden sildi?"diyorum, cevap yok. Bildikleri cayma hakkı yok. Kanunu yazıyorum, sitedeki açıklamayı yazıyorum. Nafile.

Orhan 204 Okunma

Cevaplar

 • Orhan14 Ekim 2016

  Okumadan cevap yazmak Türkiye'de yeni adet galiba. Benim derdim ne, yazdığım ne verilen cevap ne? Bilgileri kim hangi yetkiyle sildi, bana sorun bildirdiğimde ürünü iade edin mesajını kim gönderdi, iade için kargoya ücret vermeyin mailini kim gönderdi. 3 defa girdiğim iade bilgilerini kim hangi yetkiyle sildi? Neden şu anda bu alışveriş bilgilerine erişemiyorum? Önce okuyun, sonra anlayın, ha ardından cevap yazın. Ama lütfen soruyla alakalı olsun. Sizin hatanız var burada, ben size ödeme yapmayın dediğimde telefonda ödeme yapıldı deyip ertesi gün maille ödemeyi durdurduk dediniz, her şey kayıtlı efendim.

 • Orhan14 Ekim 2016

  30 Eylül'de girdiğim iade bilgilerini kim sildi, 01 Ekim'de girdiğim bilgileri kim sildi, 03 Ekim'de girdiğim iade bilgilerini kim sildi de siz 04 Ekim tarihinde otomatik onay yaptınız. Lütfen soruma cevap verin, kİM hangi yetkiyle sildi diyorum. Ayrıca iade talebimi uygun gören mailiniz ve ürünleri kargoya teslim etme mailleri ne olacak? Cevap verebilecek misiniz? Sizinle yazıştıktan sonra neden alışverişim bilgilerime erişemiyorum? Cevap verin lütfen! Kendi sayfanızdaki Cayma Hakkı açıklamalarını da okuyun isterseniz bana mail adresi verin ben size göndereyim.

 • Orhan14 Ekim 2016

  30 Eylül'de girdiğim iade bilgilerini kim sildi, 01 Ekim'de girdiğim bilgileri kim sildi, 03 Ekimde girdiğim iade bilgilerini kim sildi de siz 04 Ekim tarihinde otomatik onay yaptınız. Lütfen soruma cevap verin, kİM hangi yetkiyle sildi diyorum. Ayrıca iade talebimi uygun gören mailiniz ve ürünleri kargoya teslim etme mailleri ne olacak? cevap verebilecek misiniz? Sizinle yazıştıktan sonra neden alışverişim bilgilerime erişemiyorum? cevap verin lütfen! Kendi sayfanızdaki Cayma Hakkı açıklamalarını da okuyun isterseniz bana mail adresi verin ben size göndereyim.

 • GittiGidiyor Temsilcisi14 Ekim 2016

  Değerli Kullanıcımız, Satın aldığınız ürünler hijyenik ve kişiye özel olduğu için cayma hakkı kapsamında değildir. Bu nedenle ürünleri iade almak satıcıların inisiyatifindedir. Satıcı iadeyi kabul etmediği için işlemleriniz onaylanmıştır. Sonraki işlemlerinizde bu durumu göz önünde bulundurmanızı rica ederiz. Saygılarımızla, GittiGidiyor.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön