13 Ekim 2018
Yorum Yap
#11023734

GittiGidiyor İade Edilen Ürünümün Bedelinin Ödenmesi!

GittiGidiyor vasıtasıyla almış olduğum balık bulucu anlatıldığı gibi çıkmadığı ve görüntü vermediği için ürünü iade süreci içerisinde iade etmek istediğimi belirterek ürünü iade edebileceğim tarafıma GittiGidiyor tarafından bildirildikten sonra ürünü satıcının adresine posta ile iade ettim. Bedelin tarafıma 3 iş günü içerisinde kartıma iade edileceği belirtilerek olay tamamlandı. Satıcı iade ettiğim ürünü teslim almasına rağmen onay vermediği için ürün bedeli tarafıma iade edilmemiştir. GittiGidiyor'a defalarca e-mail atmama rağmen site ilgilileri ne mesajıma cevap veriyorlar ne de tarafıma telefonla görüşmem için kod vermiyorlar satıcı hem ürünü geri teslim aldı hem de paramı bana iade etmedi.


Gittigidiyor.com yetkililerinin bu duruma el atmasını ve de müşterilerinin bu şekilde kandırılmasına müsaade etmemelerini ya da garanti ettikleri şekilde ürün bedelini GittiGidiyor'un ödemesini talep ediyorum. Bu mağduriyetimin aradan bir ay geçmesine rağmen çözülmemesinin sebebi olarakta GittiGidiyor'u sorumlu olarak görmekteyim. Şahsım tarafından bu hususta hem satıcı hem de GittiGidiyor hakkında yasal işleme başvurmadan evvel mağduriyetimin giderilmesini mutlak surette talep ediyorum ilgili şahısların bu konuda en azından cevap vermesini diliyorum.

Emin Emin 231 Okunma

Cevaplar

 • GittiGidiyor Temsilcisi01 Kasım 2018

  Değerli kullanıcımız, Bilgileriniz ilgili ekibimize iletilmiş ve gerekli incelemeler başlatılmıştır. En kısa süre içerisinde tarafınıza geri dönüş yapılacaktır. Üye girişi yaptıktan sonra http://yardim.gittigidiyor.com/musteri-hizmetleri bağlantısı üzerinden size uygun kategori seçiminin ardından Canlı Yardım, Bizi Arayın veya Bize Yazın destek alanlarından da bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla, GittiGidiyor.

 • Emin26 Ekim 2018

  GittiGidiyor com vasıtasıyla almış olduğum balık bulucu anlatıldığı gibi olmaması sebeiyle ürünü süresi içerisinde iade etmeme rağmen vede siteniz vasıtasıyla şikayetimi bildirmeme rağmen nihayet GittiGidiyor com operatörleriyle görüşerek ürünümün bedelinin iadesini talep etmiştim. Yetkililer, havuz hesap bilgilerini satıcıya, ürün bedelinin iade edilmesi için bildireceklerini söylediler. Fakat aradan yine 10 güne yakın bir zaman geçmesine rağmen, ürün bedeli ödenmemiştir. Site yetkilileri, devamlı olarak oyalıyorlar ve en kısa sürede de ürün bedeliniz ödenecektir diyorlar. Site yöneticilerinin en kısa süre dedikleri zaman, ne zamandır. Sözleşmelere göre en geç 3 iş günü içerisinde ürün bedelinin site tarafından ödenmesi gerekmektedir. GittiGidiyor sitesi beni tam olarak iki aydır oyalıyor. Bu duruma el atılarak mahkemelik olmadan, site yöneticilerinin iade bedelini kredi kartıma iade etmelerini talep ediyorum. Aksi takdirde, site yetkilileri tarafımdan dava edilecek ve olay mahkemeye intikal ettirilecektir. Saygılarımla

 • Emin18 Ekim 2018

  GittiGidiyor com, dan almış olduğum balık bulucu ürünümü GittiGidiyor com. Un onayı ile satıcıya iade etmem mesajla tarafıma bildirilmişti ürünü iade almasına rağmen onay vermediği için tarafıma ödeme yapılmadığını daha evvelki şikayetimde belirtmiştim. Daha sonra şikayet var sitesinin yardımlarıyla telefon görüşmesi yapmam için bana nihayet bir kod verildi ve telefonla kendilerine durumu ayrıca izah ettim. Tamam bir iki güne kadar tarafımızdan aranacaksınız dediler ve aradan yine 4 -5 gün geçmesine rağmen ne arayan ne de sorunumu çözen olmadı yine kendileriyle irtibat kurmağa çalışıyorum bu sefer kod vermiyorlar ve telefonla da görüşemiyorum yani anlayacağınız olayı geçiştirdiler hem ürünü aldılar hem de parayı iade etmiyorlar. Bu hususta yasal işlemi bir avukat vasıtasıyla başlatmayı düşünüyorum ya ürünümü iade etsinler ya da benden tahsil edilen 650. TL'yi iade etsinler bu hususta yardımcı olursanız çok sevineceğim saygılarımla

 • GittiGidiyor Temsilcisi15 Ekim 2018

  Değerli kullanıcımız, Web sitemiz üzerinden üye girişi yapmanızın ardından https://yardim.gittigidiyor.com/musteri-hizmetleri/alis-sonrasi-islemler/kargo-ve-teslimat-islemleri bağlantısı üzerinde bulunan "Bizi Arayın" butonuna tıkladıktan sonra, telefon numaramıza ve size özel oluşturulacak 4 haneli koda ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla, GittiGidiyor.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler