25 Nisan 2016
Yorum Yap
#5373856

GittiGidiyor Hesabımdan Alışveriş Yapılıyor!

22/04/2016 saat 17:02'de hesabıma farklı kişi ve adres tanımlaması yapılarak alışveriş yapıldığını fark ettim. Durumu GittiGidiyor müşteri hizmetlerine bildirerek işlemin tarafımdan yapılmadığı dolayısıyla iptal talebini ilettim. GittiGidiyor ilerleyen saatlerde işlemin iptal edildiğini bildiren mail gönderdi. (Burada firmaya teşekkür ederim) Ancak hesabıma girmeye çalıştığımda hesabımın kapandığını gördüm.


İnternetten alışveriş yapanların bu konuda çok dikkatli olması gerekiyor. Hesaplarımız paravan olarak kullanılarak birileri mağdur edilmeye çalışılıyor. Burada biz müşterilerin ve GittiGidiyor tarzı firmaların güvenlik konusuna çok dikkat etmesi gerekmektedir.


İlla ki bizim kredi kartımız kullanılmamış olabilir ama bizim üzerimizden art niyetli kişiler işlem yapabilir ve bir anda suçlu konuma düşebiliriz. Amacım ilgili firmayı şikayet değil, kişileri ve firmaları uyarmaktır.

Eke Eke 82 Okunma

Cevaplar

 • Eke14 Ekim 2017

  Şikayetimi tekrar hatırladım, benim kaybettiğim bir şey olmadı. O tarihten bu tarafa size para kazandırmamış oldum yani sizden hiç alışveriş yapmadım. Kopyala-yapıştır cevapla sorun çözülmüyor. Siz nasıl olsa müşteri çok diyorsunuz da biz müşterilerde alışveriş yapacak, para harcayacak çok yer var diyoruz. Birçok insanı farklı bir e-alışveriş sitesine yönlendirdim. Bu da benim memnuniyetim.

 • GittiGidiyor Temsilcisi22 Mayıs 2016

  Kullanıcımıza Şikayetvar.com'a tanımladığı e-posta adresi üzerinden ulaşılarak bilgi verilmiştir. Her türlü talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz. www.gittigidiyor.com/bizeulasin Saygılarımızla, GittiGidiyor.

 • Eke27 Nisan 2016

  Firma cevabı:"Yaptığım incelemede, üyeliğinize farklı bir departmanımız tarafından müdahale edildiğini görüyorum. Şikayetinizi inceleyebilmemiz için http://yardim. Gittigidiyor.com/destek-hatti/aliciyim/saticiyla-iletisim-kurmak başlığı üzerinden Müşteri Hizmetlerimize ulaşmanızı rica ederiz. Yetkili arkadaşlarımız mesajlarınızı en kısa sürede cevaplayacaktır. Cevaplanan mesajları, bana Özel sayfanız üzerinden kontrol edebilirsiniz. "Benim üyeliğim kapalı yazmış olduğunuz cevapaları bana özel sayfasından nasıl okuyabilirim. Bana bunu anlatabilirseniz memnun olurum. Bana hep bu şekilde yanıt gönderiyorsunuz, benim hesabım kapanmış durumda size mesaj yazıyorum cevabı bana özelden oku diyorsunuz.

 • GittiGidiyor Temsilcisi27 Nisan 2016

  Kullanıcımıza Şikayetvar.com'a tanımladığı e-posta adresi üzerinden ulaşılarak bilgi verilmiştir. Her türlü talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz. www.gittigidiyor.com/bizeulasin Saygılarımızla, GittiGidiyor.

Ziyaretçi Yorumları