3 g
Yorum Yap
#11716622

GittiGidiyor Hesabı Askıya Aldı!

Atlassporoutlet isimli mağazamız 11/03/2019 tarihinde hiçbir şekilde inceleme yapılmadan yasaklı ürün kapsamında askıya alındı. Bizde diğer firmalar gibi 13/03/2019 tarihinde 04958638 numaralı fiş üzerinde konu hakkında GittiGidiyor'a yazdık fakat gelen mesajda ayrıntılı askıya alma sebebi yazmamaktadır.


Sürecin ne kadar süreceği, hiçbir şekilde belirtilmemiştir.


Gördüğümüz ve araştırmalarımız sonucunda bu şekilde mağdur olan bir çok firmanın olduğunu fark ettik.


Firmamız hızla gelişen bir firmadır.


Aşağıda satışlarımızdan örnek yorumları görebilirsiniz


"Puma roma sipariş ettim, gelen ürün tamamen orijinal ve orijinal kutusunda geldi. Çok teşekkür ederim. "


" hızlı kargo orijinal ürün. "
" her şey sıkıntısız teşekkürler satıcıya "
buradan GittiGidiyor yetkililerine ulaşmak istiyoruz mağazamızın ivedi şekilde incelenip tekrar satışlarımıza devam etmek istemekteyiz.


Konu ile alakalı dönüş yapıldıktan sonra bu konuyu gündeme getirmek için BİMER, BTK, savcılık, medya ve diğer kuruluşlara bildirim gönderilecektir.


Saygılarımızla
Atlas spor outlet.

Atlas Atlas 155 Okunma Yorum Yap

Cevaplar

  • Atlas1 g

    Cevap Bekliyoruz. Henüz Dönüş Yok

  • GittiGidiyor Temsilcisi2 g

    Değerli kullanıcımız, Üyeliğiniz hakkında bilgilendirmek adına size ulaşmayı denedik fakat ulaşamadık. Üyeliğiniz aktif hale getirilmiştir. Detaylı bilgi için Müşteri Hizmetlerimize ulaşabilirsiniz. Üye girişi yaptıktan sonra http://yardim.gittigidiyor.com/musteri-hizmetleri bağlantısı üzerinden uygun kategori seçiminin ardından Canlı Yardım, Bizi Arayın veya Bize Yazın destek alanlarından da bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla, GittiGidiyor.

  • GittiGidiyor Temsilcisi2 g

    Değerli kullanıcımız, Bilgileriniz ilgili ekibimize iletilmiş ve gerekli incelemeler başlatılmıştır. En kısa süre içerisinde tarafınıza geri dönüş yapılacaktır. Üye girişi yaptıktan sonra http://yardim.gittigidiyor.com/musteri-hizmetleri bağlantısı üzerinden size uygun kategori seçiminin ardından Canlı Yardım, Bizi Arayın veya Bize Yazın destek alanlarından da bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla, GittiGidiyor.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler