25 Şubat 2013

GittiGidiyor Hatalı İşleme Müdahale Etmedi!

www.hementl yükle.com.tr sitesinden Vodofone hattına yapmış olduğum 20 tl işlemin sonucunda yanıltıldık fark ettim.3 kez bana gelen 3 D güvenlik şifresi hatası ile 206.80 toplamda 620.4 tl çekimi yapılmıştır.


GittiGidiyor ile yapılan görüşmeler sonucunda kendi üye satıcılarına müdahale edemediklerini bildirdiler bende bunun üzerine her iki firma için şikayette bulundum. ve GittiGidiyor sitesi bana üye satıcılarının bilgilerini vermiyor.


Yapmış olunan bu hatalı işlemlerin ve hiç bir ürün alınmadan yapılan bu işlemler sonucunda hukuki süreci başlattım banka ile yapılan görüşmeler sonucunda bana firma ile görüşmemi ve para iadesini istememi söylediler.firma yetkilileri müdahale etmiyor.

Emin 88 Okunma

Cevaplar

  • Emin11 Nisan 2013

    telefon görüşmesi sunucunda Gitti Gidiyor tarafından tarafıma olumlu bir yaklaşım sergilenmemesinin yanında hiç bir müdahale edilmedi.ve ne yazıkki para iadesi de yapılmadı

  • GittiGidiyor Temsilcisi25 Şubat 2013

    Değerli kullanıcımıza telefon ile ulaşılmış ve yapılan görüşmede konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Saygılarımızla, GittiGidiyor.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön