20 Ekim 2016 #6739294

GittiGidiyor Hasarlı Telefon Ekranı

GittiGidiyor'dan 12.10.2016 tarihinde aldığım ekran 13.10.2016 tarihinde hasarlı olduğu için iade ettim. 5 günün sonunda ekran satıcıya ulaştıktan tam 5 gün sonra satıcı ürün monte edildiği için tarafıma gönderdi. Müşteri hizmetlerini aradım ve "ürünü monte ettirmişsiniz" diyor. Şimdi,
1. Ürünü monte ettirdiysem iade esnasında ürünün bozulduğunu kırıldığını vs. gösteren tutanak olması yasal zorunluluktur ama GittiGidiyor bu yönde satıcı lehine hem de kural ve yasaları hiçe sayarak davranış sergiliyor.
2-Ürünün monte edildiğini söyleyen GittiGidiyor, elinde kanıt olmadan müşteri hizmetleri "ürünü teslim almasanız da satıcıya artık para aktarılacak" diyor. Hangi yasaya göre?
3-Duyurudur:şu anda GittiGidiyor'dan herhangi bir elektronik eşya ekran telefon TV alırsanız ürün kusurlu gelirse satıcı ürün satıcı onayı olmasa elinizde patlıyor. Hem de herhangi bir tutanak olmadan. Bu konuyu çözün beni bilgilendirin.

Adnan 194 Okunma

Cevaplar

 • Adnan08 Kasım 2016

  Aldığım ürün çalışmamasına rağmen. GittiGidiyor kendini mahkeme yerine koyarak satıcının iade iptalini kabul etti. Ürünün faturası da yoktur. 20 günden beri yazıyorum arıyorum ama hiçbir cevap yok. Arıyorum aynı kişi yazıyorum aynı kişi çözüm yoooook. Alışverişi yapalı 1 ay oldu. her gün yaz yaz nereye kadar. Fakat m. Hizmetleriyle görüştüğüm fatura sorunun 5 gün sonra aradığımda böyle bildirim yok diyorlar?. Bildirimde oldu neden hala çözüm yok. Benim sizle harcayacak vaktim kalmadı artık. Bu son ihtarım. Ticaret bakanlığına gerekli başvuruyu yapacağim. Ayrıca ürünü iade etmek istiyorum artık iade. Bahaneniz kalmadıysa.

 • Adnan07 Kasım 2016

  Sorun halen devam ediyor aman ha aman GittiGidiyor'dan alışveriş yapmayın. Satıcının vicdanı ile GittiGidiyor'un bilgisiz ve cahilliği arasında mekik dokursunuz.

 • Adnan21 Ekim 2016

  Fişi açalı günler oldu. Hangi yasanın hangi maddesine göre param iade edilmiyor. Onu yazın herkes görsün.

 • GittiGidiyor Temsilcisi21 Ekim 2016

  Değerli Kullanıcımız, Yapılan incelemede, 01616248 numaralı fiş üzerinden tarafınıza bilgi verildiği görülmektedir. İşleminizi yalnızca ilgili fiş üzerinden takip etmenizi rica ederiz. Böylece yetkili arkadaşlarımız en kısa süre içerisinde gerekli inceleme ve işlemleri yapacaktır. Saygılarımızla, GittiGidiyor.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön