12 Şubat 2014 #2291183

GittiGidiyor Haksız Yere Üyeliği Sonlandırıyor

Senelerce GittiGidiyor'un üyesi olup pek çok alış ve satış yapmama rağmen son dönemde bazı şahısların rekabete karşı davranışlarındaki tutum ve davranışları yüzünden bu site haksız yere ürün sahte olmaz diye üyeliği sonlandırma yöntemine başvurmaya kalkıyor. Ürün listeleme ücretlerini yatırmadıkları gibi ifade etmek veya görüşmek için yetkili makamlara ulaşılamadığı gibi şahsa karşı haksız davranış içerisindeler bu siteden alışverişi artık doğru bulmuyorum.


Mail atmama rağmen telefonla hiç bir geri dönüşüm olmuyor. Kafalarına göre mail atıp kişiye özel muamele oluyor. Şikayetçiyim.

Elif 110 Okunma

Cevaplar

 • Elif17 Şubat 2014

  Şikayet No : 2291183 nolu şikayetimle ilgili hiçbir gelişme olmadı. Gittigidiyor sitesinden bir yetkili dahi aramadı haksız yere suçlama yapılmakta ve hala düzeltilmemektedir. günlerdir bu suçlamalar düzeltmek istememe rağmen halada sonuçlanmadı ve düzelmedi.

 • GittiGidiyor Temsilcisi13 Şubat 2014

  Değerli kullanıcımız, Ürün bedeli iadesi için banka talimatı verilmiştir. Banka kartlarına 7, kredi kartlarına ise 4 iş günü içerisinde ürün bedelleri iade edilmektedir. Saygılarımızla, GittiGidiyor.

 • Elif12 Şubat 2014

  benim listelediğim ürünlerin biri hariç orjinal olduğunu ispatlaması için firmaya gönderebileceğimi söylediğim halde haksız yere kurumunuz tarafından saldırı yapılmaktadır. şikayetçiyim.

 • GittiGidiyor Temsilcisi12 Şubat 2014

  Değerli kullanıcımız, GittiGidiyor'da sahte ürün satmak yasaktır. Bu konuda tarafınıza yapılan pek çok bilgilendirmeye ve sonlandırılan ürünlerinize rağmen, halen sahte ürün listelemeye devam etmeniz nedeniyle ürünleriniz iptal edilmiştir. Listeleme ücretleri, en kısa süre içerisinde tarafınıza iade edilecek, ancak farklı bir ürün satışınıza izin verilmeyecektir. Saygılarımızla, GittiGidiyor.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön