26 Mart 2013 #1707419

GittiGidiyor Haberim Olmayan Yapmadığım Alışverişin Parası Kredi Kartımdan Çekilmiş!

Siteniz tarafından benim bilgimin olmadığı halde kredi kartımdan 211,10 TL. Para çekilmiş bulunmaktadır. Ben bu paranın çekilmesini kredi kartımın ekstre borcu geldiğinde öğrendim. Yapmadığım alışveriş için bu paranın kredi kartımdan çekilmesi sitenizin ne kadar güvenilir olduğunu gözler önüne koymaktadır.


Ben daha önce bu siteye üye oldum ve alışveriş yaptım. Bu zamana kadar yaptığım tüm alışverişler gittigidiyor.com'da bana özel sayfamda gözükmektedir. Hadi böyle bir alışveriş yaptım diyelim 03. 07. 2013 tarihli yapmış olarak gözüktüğüm 211,10 tl. lik alışveriş neden bana özel sitemde gözükmemektedir. Ayrıca bu alışverişin ücreti kredi kartımdan benim bilgimin dışında nasıl çekildiği ayrı bir konu.

Zekeriya 207 Okunma

Cevaplar

  • GittiGidiyor Temsilcisi26 Mart 2013

    Değerli kullanıcımız, Konuyla ilgili gerekli incelemelerin yapılabilmesi için Destek Hattı'na ulaşmanızı rica ederiz. Eğer üyeyseniz; Sistemimize üye girişi yapmanızın ardından www.gittigidiyor.com/bizeulasin adresi üzerinden Destek Hattı'na ulaşabilirsiniz. Eğer üye değilseniz, http://yardim.gittigidiyor.com/destek-hatti/uyelik-islemleri/kayit-olmak adresi üzerinden, üye girişi yapmadan Destek Hattı'na bilgi verebilirsiniz. Yetkili arkadaşlarımız kısa bir süre içerisinde tarafınıza geri dönüş yapacaklardır. Saygılarımızla, GittiGidiyor.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön