19 Haziran 2015

GittiGidiyor Güvensiz Ticaret!

GittiGidiyor.com sitesinden 170812183 no'lu ürünü aldım parasını ödedim. Fakat ürün tanıtımında Aras Kargo, hızlı kargo yazmasına rağmen Sürat Kargo ile 3.ncü gün kargolandığını öğrendim. Kargo şirketleri arasında Sürat Kargo en ucuz olduğundan ve ben özellikle Aras Kargo tercih etme sebebi ile ürünü iptal ettim. GittiGidiyor ise Kargo sanki bana gelmiş, iade etmiş gibi 1 haftadır beni oyalıyor, ürünü satıcı almadan iade yapmayız diyor.

Sedat 477 Okunma

Cevaplar

 • GittiGidiyor Temsilcisi18 Ağustos 2015

  Değerli kullanıcımız, Yapılan incelemede, 23.06.2015 tarihinde işleminizin iptal edildiğini ve ürün bedelinin ödeme yaptığınız karta eksiksiz bir şekilde iade edildiği görülmektedir. İadenizle ilgili olarak, ödeme yapmış olduğunuz kartı kontrol etmenizi, iadenize ulaşamamanız halinde bankanızla iletişime geçerek, iadeniz hakkında bilgi talep etmenizi rica ederiz. Saygılarımızla, GittiGidiyor.

 • Sedat23 Haziran 2015

  Satıcı telefonu 850 li hat. Araıyorum beklemeye alıyor.

 • Sedat21 Haziran 2015

  GittiGidiyor iletişim telefonu yok. Müşterisinden kaçan bir şirketin güvenirliliği bu kadar olur. 1 hafta geçti hala Satıcı ürünü almamakla direniyor. Benim param ise g. Gidiyorda haksı olarak tutuluyor. Satıcıyı koruyan bir zihniyet. İade edildi deniyor ürün ama Sürat Kargodan beni arayıp Kargonuz var deniliyor. Kim yalan söylüyor, amaç nedir?

 • Sedat20 Haziran 2015

  Çözüm yok, devamlı çözüm olarak boş cevaplar yazıyorsunuz. Paramı haksız yere 5 gündür tutuyorsunuz! Şikayet talebi ne demek. Ürünü iptal ettim, cayma hakkımı kullandım. Türkiye Cumhuriyeti Kanunlarını hiçe sayıp kafanıza göre kanun uygulamak ne demek?

 • GittiGidiyor Temsilcisi19 Haziran 2015

  Değerli kullanıcımız, Şikayetiniz doğrultusunda Müşteri Hizmetlerimize 514701 numaralı şikayet kaydı oluşturulmuştur. http://yardim.gittigidiyor.com/tum-yazismalar linki üzerinden şikayetinizin takibini yapabilirsiniz. Yetkili arkadaşlarımız mesajınızı en kısa süre içerisinde yanıtlayacaktır. Saygılarımızla, GittiGidiyor.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön