07 Aralık 2015

GittiGidiyor Güvenli Alışveriş Buysa!

Cuma günü saat 13.00 da PayPal nakit kartıma 15 Türk lirası yükleyip GittiGidiyor'dan ürünümü almaya çalışırken hiçbir şekilde bir hata vermedi ben de eve gidince bilgisayardan denemeye karar verdim. Eve geldiğimde hesabımdan 14,90 TL gitmişti bende herhalde ürünü aldım diyerek GittiGidiyor hesabıma girdim ürün yoktu ama para çekilmişti. Faturayı resim alarak müşteri hizmetlerine attığımda beni bankaya yönlendirdiler ve bankadan kimse cevap vermedi. PayPal müşteri hizmetlerini aradığımda beni tam 15dk bekletti ve kimse açmayınca ben de telefonu kapattım. Eğer sizin güvenli alışveriş dediğiniz şey buysa hiç olmasın daha iyi.

Hüseyin 111 Okunma

Cevaplar

  • Hüseyin24 Aralık 2016

    2 ay sonra geri yattı.

  • GittiGidiyor Temsilcisi08 Aralık 2015

    Kullanıcımıza Şikayetvar.com'a tanımladığı e-posta adresi üzerinden ulaşılarak bilgi verilmiştir. Her türlü talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz. www.gittigidiyor.com/bizeulasin Saygılarımızla, GittiGidiyor.

  • Hüseyin07 Aralık 2015

    Cuma günü saat 13.00 da PayPal nakit kartıma 15 Türk lirası yükleyip gittigidiyordan ürünümü almaya çalışırken hiçbir şekilde bir hata vermedi bende eve gidince bilgisayardan denemeye karar verdim eve geldiğimde hesabımdan 14,90 TL gitmişti bende herhalde ürünü aldım diyerekten GittiGidiyor hesabıma girdim ürün yoktu ama para çekilmişti. Faturayı resim alarak müşteri hizmetlerine attığımda beni bankaya yönlendirdiler ve bankadan kimse cevap vermedi. PayPal müşteri hizmetlerini aradığımda beni tam 15dk bekletti ve kimse açmayınca bende telefonu kapattım. Eğer sizin güvenli alışveriş dediğiniz şey buysa hiç olmasın daha iyi.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön