11 Ocak
Yorum Yap
#11435991

GittiGidiyor Güven Vermiyor!

GittiGidiyor mağazasından bir haftadır para iademin yapılması için uğraşıyorum. Sürekli müşteri hizmetlerinden aynı yanıtı alıyorum. Havuza bir türlü paramı aktaramadı satıcı fakat müşteri hizmetleri de hiçbir şey yapamıyor.

Banu Banu 623 Okunma

Cevaplar

  • Banu15 Ocak

    Geçen haftada bilgilendirme yapılacağı bilgisini vermiştiniz ama hiçbir gelişme yok gerçekten bu kadar büyük olumlu yeri olan bir firma böyle saçma şeyler yaşamamızı sağlıyor buna imkan tanıyor anlamış değilim. Eğer acil para iademi yapmassqnız kanuni yollara başvuracağımı bilmenizi isterim.

  • GittiGidiyor Temsilcisi15 Ocak

    Değerli kullanıcımız, Öncelikle yaşamış olduğunuz olumsuz alışveriş deneyimi ve yaşanan yoğunluk sebebiyle geciken yanıtımız için son derece üzgün olduğumuzu iletmek isteriz. İlettiğiniz bilgiler doğrultusunda satıcı firma ile iletişime geçilerek işleminizin son durumu hakkında bilgi talep edilmiştir. Satıcı firma, gerekli araştırmaların yapılarak gün içerisinde size bilgi verileceğini belirtti. Bu aşamada kısa bir süre daha beklemenizi rica ederiz. Üye girişi yaptıktan sonra http://yardim.gittigidiyor.com/musteri-hizmetleri bağlantısı üzerinden size uygun kategori seçiminin ardından Canlı Yardım, Bizi Arayın veya Bize Yazın destek alanlarından da bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla, GittiGidiyor.

Ziyaretçi Yorumları