24 Temmuz 2014

GittiGidiyor Firma Yanlış Ürün Gönderdi

GittiGidiyor üzerinden irtibata geçip üçlü ocak talep ettiğimiz firma farklı bir ürün gönderdi, ürünü iade ettik para iadesi yapmıyor. Telefonlara cevap vermiyor. GittiGidiyor'da buna ortak oluyor.

Şuayip 1.540 Okunma

Cevaplar

 • GittiGidiyor Temsilcisi17 Ağustos 2014

  Değerli kullanıcımız, Satıcı size ürünü tekrar gönderdiğini iletmiştir. Ürün size ulaşmadıysa ya da üründe herhangi bir sorun yaşıyorsanız, http://yardim.gittigidiyor.com/destek-hatti/aliciyim/saticiyla-iletisim-kurmak başlığı üzerinden müşteri hizmetlerimize ulaşarak bilgi vermenizi rica ederiz. Saygılarımızla, GittiGidiyor.

 • Şuayip12 Ağustos 2014

  İlgili şikayetimle ilgili firma haala ücret iademizi yapmadı . Gittigidiyor olarak duyarsız kalmanız ve en baştan beri bizi mağdur ettiniz. biz alışverişi gittigidiyor gibi ciddi bir firmadan yaptığımızı düşünüyorduk fakat gittigidiyor % sini alıp çekiliyor demekki

 • Şuayip'in Teşekkür Mesajı28 Temmuz 2014

  Gittigidiyor' un sorunumuzla ilgili verdiği cevabı şu an okumuş bulunuyorum. Çözüm adına atılmış olan adımdan dolayı teşekkür ederim.

 • Şuayip28 Temmuz 2014

  Gitti gidiyor sorunumuzun çözümü adına hiç bir şey yapmadı...

 • GittiGidiyor Temsilcisi27 Temmuz 2014

  Değerli kullanıcımız, Öncelikle yaşadığınız olumsuz alışveriş deneyiminden dolayı firmamız adına sizden özür dileriz. Satıcıya bir uyarı mesajı gönderilmiş ve en kısa süre içerisinde ürün bedelini GittiGidiyor havuz hesabına iade etmesi talep edilmiştir. 31.07.2014 tarihine kadar herhangi bir gelişme olmaz ise, http://yardim.gittigidiyor.com/destek-hatti/aliciyim/saticiyla-iletisim-kurmak başlığı üzerinden müşteri hizmetlerimize ulaşmanızı rica ederiz. Saygılarımızla, GittiGidiyor.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön