10 Nisan 2013 #1736231

GittiGidiyor Firma Kendisine Göre Alışveriş İptali Yapıyor!

İnternet sitesi üzerinden D.günü çeki ile %5 indirimli alışveriş yaptım ve firmadan bir kişi sabah beni aradı satıcıyı tanıyıp tanımadığımı ısrarla sorup aldığım ürünün ücretini ve markasını sordu yanıtlamama rağmen bugün öğlen siparişimi kendileri iptal etmişler. Neden telefondan iptalin bilgisi verilmiyor?


Firmadan aşağıdaki iptal bilgisi olmayan mesajı iletmişler:"Satın aldığınız 82690748 numaralı ürünün ödemesi, yapılan güvenlik kontrollerini geçemediği için satış iptal edilerek ürünün bedeli olan 1045.00 TL kartınıza iade edilmiştir"


Site üzerinden mesaj yazdım hala cevap gelmedi anlamıyorum %5 indirim yapmamak için bütün bu işlemler?Nedir iptalinin sebebi tatminkar bir cevap istiyorum.

Alphan 340 Okunma

Cevaplar

 • GittiGidiyor Temsilcisi11 Nisan 2013

  Değerli kullanıcımız, İlginiz ve geri bildiriminiz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, GittiGidiyor.

 • Alphan11 Nisan 2013

  Benden habersiz alışverişimi iptal etmiş olmaları çok hoşnutsuz bir durum olmasına rağmen hediye çekim hemen tanımlanmış. Bir daha alışverişimin haksız bir sebepten iptal edilmemesini temenni ederek ivedi cevap ve çözümlerinizden dolayı teşekkür ederim

 • GittiGidiyor Temsilcisi11 Nisan 2013

  Değerli kullanıcımız, %5 indirim hakkınız ile ilgili yeniden tanımlanması için gerekli bilgilendirme yapılmış olup, indirim kuponunuz 24 saat içerisinde hesabınıza tanımlanacaktır. Saygılarımızla, GittiGidiyor.

 • Alphan10 Nisan 2013

  Satıcıyı nereden neden tanıyayım? Beni arıyan firmanızdan arkadaşta 3 defa sormasına rağmen tanımıyorum dedim yine de tanıdığım olduğu çıkartılmış... Madem alıcının söyledikleri dikkate alınmıyor neden o zaman arıyorsunuz? %5 hediye çeki konusu yüzünden mi bunlar? Hediye çekini geri tanımlamıyacak mısınız?

 • GittiGidiyor Temsilcisi10 Nisan 2013

  Değerli kullanıcımız, GittiGidiyor Kullanıcı Sözleşmesi'nde belirtildiği üzere, GittiGidiyor'da kullanıcıların kendi üyelikleri veya tanıdıklarına ait üyelikler arasında para transferini sağlayacak şekilde işlem yapmaları yasaktır. Bu nedenle ilgili işlemler iptal edilmiş ve ürün bedelleri iade edilmiştir. GittiGidiyor Kullanıcı Sözleşmesi 5. Hak ve Yükümlülükler 5.1. Kullanıcı'nın Hak ve Yükümlülükleri j) Kullanıcılar Site üzerinde yer alan kendi üyelikleri veya tanıdıklarına ait üyelikler arasında para transferini sağlayacak şekilde işlem yapmayacaklarını ve Site'nin işleyişini manipüle edecek davranışlarda bulunmayacaklarını, aksi halde Gittigidiyor'un uğrayacağı her türlü zararı tazmin edeceklerini kabul, beyan ve taahhüt eder. GittiGidiyor’la ilgili bütün öneri, istek ve şikayetlerinizi 7 gün 24 saat aktif olan Destek Hattı’na iletebilirsiniz; www.gittigidiyor.com/bizeulasin. İyi günler dileriz

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön