23 Aralık 2017
Yorum Yap
#9937341

GittiGidiyor Farklı Ürün Yolluyor

GittiGidiyor'dan, 14/12/2017 tarihinde sipariş etmiş olduğum, Samsung Galaxy c7 Pro kılıf kap rush kapak koruyucu + kırılmaz cam ekran (#313470625) ürünlerinden kırılmaz cam, her iki taraftan etiketi yırtılmış, kutunun dışında ki resim ile alakası olmayan farklı bir telefonun camı olarak geldi. Hopiyodi (91518) satıcısına hem mesaj, hem de telefon açmama rağmen cevap verilmedi. GittiGidiyor ise, yaşamış olduğum mağduriyetten dolayı üzgün olduklarını ve dilerseniz ürünün bedeli kadar puan tanımlayacaklarının cevabını iletti. Bende, ürün bedeli kadar puan yüklenmesi talebinde bulundum ama henüz olumlu bir cevap alamadım. Ayrıca satıcı profiline yapmış olduğum değerlendirme de yayımlanmadı. Anlaşılan satıcının puanlarını yüksek tutmak için bunlar bir şekilde yapılıp, alışveriş yapan insanlar bilinçli bir şekilde kandırılıp haksız kazançlar elde ediliyor.

Cemalettin 432 Okunma

Cevaplar

  • Cemalettin'in Teşekkür Mesajı30 Aralık 2017

    GittiGidiyor, üyeliğime ürün bedeli kadar indirim çeki tanımlayarak mağduriyetimi giderip, kalitesini göstermiştir. GittiGidiyor ve Şikayetvar yetkililerine ilgi ve alakalarından dolayı teşekkür eder iyi yıllar dilerim...

  • GittiGidiyor Temsilcisi25 Aralık 2017

    Kullanıcımıza Şikayetvar.com'a tanımladığı e-posta adresi üzerinden ulaşılarak bilgi verilmiştir. Her türlü talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz. www.gittigidiyor.com/bizeulasin Saygılarımızla, GittiGidiyor.

Ziyaretçi Yorumları